Як домогтися рельєфного преса. Як накачати рельєфний прес.

Кубики на животі - показник особистого успіху людини. Адже рельєфний прес вказує на те, що він може витратити на себе багато часу, що він знає, як це краще зробити, і піклується про своє здоров'я та красу. До того ж, накачаний прес допомагає вирішити багато проблем. А вправ для того, щоб привести живіт в потрібну форму, величезна кількість.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що кубики на животі є у всіх. Просто у когось вони виражені сильніше, у когось практично зникли за шаром жиру. Тому перший крок на шляху до набуття ідеального преса - це дієта. Не їжте перед сном, тільки за 2 години до нього. Приймайте їжу невеликими порціями, але часто (приблизно раз в 3 години). Так ви не будете відчувати почуття голоду, яке змушує з'їдати більше норми. Продукти вибирайте тільки з низьким глікемічним рівнем, поменше вуглеводів. І ніякого фаст-фуда.
2
Паралельно з дієтою починайте фізичні тренування. Наприклад, скручування з використанням фітболу. М'яч покладіть під поперек, ноги розташовуються до підлоги під прямим кутом. Підніміть вгору руки і починайте скручування. Затримайтеся в такому положенні секунди на три, після чого поверніться у вихідне положення.
3
Можна скручуватися і без м'яча. Для цього ляжте на підлогу, ноги зігніть під кутом 90 градусів і підійміть їх. Починайте скручуватися, але так, щоб постаратися ліктем дотягнутися до протилежного коліна.
4
Качать прес можна і за допомогою наступних вправ. Ляжте на спину, ноги повинні бути або горизонтально, або трохи під нахилом. Піднімайте їх так, щоб таз трохи відірвався від підлоги. Знову ж затримайтеся в такому положенні на 3 секунди. Подібне цьому вправу виглядає так. Продовжуєте лежати на спині. Одночасно піднімаєте як ноги, так і плечі. Правда, виконати таке завдання ви зможете тільки коли будете фізично сильніше. Адже тут необхідна особлива координація.
5
Одне з найпростіших, але в той же час і ефективних вправ - це повороти ніг. Лежачи на спині, підніміть ноги трохи під нахилом до підлоги. Потім плавними рухами опускайте їх то в одну сторону, то в іншу.
6
Ще спробуйте досягти ідеального преса так. Ляжте на спину, руки витягніть назад за голову. Ступнями затисніть якоїсь вантаж (це може бути книжка, м'яч, невелика гантеля), потім підніміть ноги вертикально підлозі. Починайте робити ногами круги, збільшуючи амплітуду обертання від маленьких до великих. У підсумку ви повинні торкнутися підлоги. Потім, навпаки, від великих кіл до маленьких. Якщо відразу не виходить, не турбуйтеся: тренування-інша, і вийде.
Зверніть увагу
Не забудьте про дихання. Ефекту можна досягти тільки в тому випадку, якщо ви вдихаєте на активній частині вправи, а видихаєте на розслабленні.
Корисна порада
Вправи для преса виконувати потрібно дуже і дуже повільно, тому може знадобитися від півгодини і більше. Ідеальна кількість повторів кожної вправи - 10 разів. Але можна робити кілька підходів (зазвичай їх число дорівнює 3).