Як годувати рибку півника. рибка не може опуститися на дно.

Спостерігати за рибками в акваріумі дуже захоплююча справа. Мешканці підводного світу так різноманітні! Приваблива своєї яскравим забарвленням і формою плавників рибка-півник. Якщо ви вирішили містити таку в акваріумі, слід дізнатися про її гастрономічних пристрастях.
Вам знадобиться
  • - живий мотиль;
  • - рачки;
  • - морожений мотиль;
  • - трубочник;
  • - сухий корм із зоомагазину .
Інструкція
1
Бійцівська рибка-півник невибагливі в їжі і може харчуватися різними кормами: сухими, живими, замороженими. Звичайний раціон складається з мотиля, рачків, трубочника і сухого корму, але перевагу півник віддає живим черв'ячків і рачкам. Мотиль - найбільш доступний і поширений корм. Використовуйте тільки свіжого і живого мотиля. Черв'ячки повинні ворушитися, не мати неприємного запаху і бути яскраво-червоного (дрібний) або червоного (великий) кольору. Щоб при годуванні живий мотиль не опуститься на дно, використовуйте спеціальну плаваючу годівницю. Черв'ячки поступово виповзають з неї в воду і рибки встигають їх з'їдати.
2
Якщо ви годуєте півника рачками, спочатку обережно промийте корм в сачки проточною водою. Відберіть кілька живих екземплярів і покладіть в невелику баночку з водою. Опустіть банку в акваріум під нахилом. Рачки випливуть і стануть частуванням для ваших рибок. У півника хороший апетит і він усі охоче поїдає. Щоб рибка не переїдати, обмежте кількість їжі. Розділіть денну порцію на 2-3 рази і пропонуйте їжу маленькими порціями. Для повноцінного харчування чергуйте корму. Не забувайте, що заморожений мотиль і сухі рачки повинні складати лише незначну добавку, основну ж частину раціону необхідно забезпечувати за рахунок живого корму.
3
Якщо вам потрібно змінити раціон харчування, привчайте півника до нового корму поступово. Рибка спершу буде вередувати, але потім починає поїдати його з великим задоволенням. Додавайте нове частування невеликими порціями до основного, а потім зробіть заміну повністю. Перед годуванням рибки звертайте увагу на розмір її черевця. Петушок сам вносить різноманітність в своє меню. Він успішно полює на акваріумних равликів (фіз, рогових котушок, Мелані).
Зверніть увагу
Пропонуйте петушкам рачків в обмеженій кількості. Надлишки корма загнивають і псують воду в акваріумі.
Корисна порада
Не розміщуйте в акваріум з півниками великих равликів - ампулярий. Рибки об'їдають у них вусики, і равлики загинуть.