Як набрати номер в тональному режимі. Як набрати внутрішній номер в тональному режимі.

Ви подзвонили в довідкову службу і почули запрошення перевести телефонний апарат у тоновий режим, а потім набрати в цьому режимі декілька цифр. Як же це зробити?
Інструкція
1
У безлічі кнопкових дротових телефонів є спеціальні перемикачі, позначені, як "Pulse-Tone". Якщо ви підключені до сучасної електронної АТС, підтримуючої тоновий режим, постійно тримайте цей перемикач в положенні "Tone". Якщо ж тоновий режим необхідний вам лише при дзвінках в довідкові та аналогічні служби, користуватися даними перемикачем незручно: він буде зношуватися, до того ж, деякі апарати реагують на зміну його положення лише після того, як трубка виявляється покладеної і знову знятої.
2
В бездротових телефонах, особливо, стандарту DECT, аналогічне перемикання здійснюється через меню. Але користуватися цим способом при дзвінках в довідкові служби також незручно.
3
З цієї причини, якщо ваша АТС не підтримує тоновий режим, тимчасове переключення в нього краще здійснювати так. Додзвонившись в довідкову службу в імпульсному режимі, натисніть на кнопку із зірочкою. Після цього всі подальші натискання клавіш викликатимуть передачу тонових сигналів. Після того ж, як ви покладете слухавку, апарат знову автоматично переключиться в імпульсний режим.
4
При дзвінках з стільникових телефонах для передачі тонових сигналів здійснювати які-небудь перемикання не потрібно. Навіть якщо ви самі їх не чуєте, насправді вони все одно передаються абоненту. Якщо ж виявиться, що реакція на натискання клавіш відсутній, знайдіть в меню телефони пункт, що дозволяє включити режим передачі сигналів DTMF, і увімкніть її.
5
Іноді виникає необхідність передавати тональні сигнали з таких дротових телефонів, в яких цей режим не передбачений взагалі. До речі, такий апарат може бути і кнопковим, просто достатньо старий. Тоді перемкніть свій стільниковий телефон в такий режим, щоб тонові сигнали при натисненні клавіш лунали прямо з його динаміка (якщо такий режим в апараті є). Піднесіть його динамік до мікрофона трубки проводового апарату. Набравши на клавіатурі стільникового телефону відповідні цифри, потім натисніть кнопку відбою, щоб не відбулося дзвінка. Існують також спеціальні пристосування для акустичної передачі DTMF-сигналів - біпери.