Як знайти посилку з Німеччини. Як знайти посилки з німеччини з первоночально номером пакета42587675.

Все посилки відправляються з Німеччини державної поштовою службою. Кожному з відправлень в обов'язковому порядку присвоюється ідентифікаційний номер (трекінг-код), за допомогою якого можна відстежити місцезнаходження будь-якого відправленого вантажу. Незважаючи на те, що робота поштових служб постійно вдосконалюється, не можна з упевненістю сказати, що вона ідеальна. Періодично виникають ситуації, коли доводиться не тільки уважно стежити за пересуванням посилки, але і займатися її пошуком.
Вам знадобиться
  • - копія квитанції про відправлення посилки;
  • - ідентифікаційний номер відправлення;
  • - паспорт;
  • - інтернет;
  • - бланк заяви про втрату міжнародного поштового відправлення;
  • - поштове відділення.
Інструкція
1
За допомогою дзвінка або електронної пошти дізнайтеся у відправника посилки точну дату і індивідуальний трекінг-код, присвоєний відправлення вантажу. Попросіть переслати на вашу електронну пошту відсканований варіант поштової квитанції з чітко читається на ній інформацією, що дозволить в подальшому отримати достовірні дані про місцезнаходження посилки і знайти її.
2
Отримавши трекінг-код, зверніть увагу на його зміст. Він складається з дванадцяти цифр, які йдуть підряд, не маючи прогалин. Почніть стежити за пересуванням вантажу після закінчення двох або трьох днів з моменту його відправлення.
3
Для того щоб отримати чітку інформацію про посилку, що вийшла за межі Німеччини, необхідно перетворити наявний код, що складається з дванадцяти цифр, в міжнародний, який придбає інші значення. Він буде складатися з чотирьох букв і дев'яти цифр, де перші дві комбінації літер можуть бути різними, а останні завжди залишатимуться незмінними і мати значення DE.
4
Скористайтеся офіційним сайтом відстеження та контролю пересування вантажів Німеччини (DHL) http://nolp.dhl.de/. У вікні, розташованому ліворуч, внесіть двенадцатізначний номер, котрий значиться в квитанції. Потім натисніть на кнопку пошуку, розташовану в правому нижньому кутку.
5
Зверніть увагу на праву колонку першого рядка. У разі якщо посилка покинула межі Німеччини, то з'явиться міжнародний трінадцатізначний трекінг-код. Якщо замість номера спливе пропозицію, що складається з декількох слів, зміст яких можна дізнатися, звернувшись за допомогою до будь перекладачеві онлайн, значить, посилка ще не надійшла в країну призначення. В цьому випадку слід почекати кілька днів і зробити запит знову.
6
При отриманні трекінг-коду, перепишіть його. Через тиждень зайдіть на офіційний сайт «Пошта Росії», в сервіс «Відстеження поштових відправлень». Введіть трінадцатізначний номер і натисніть кнопку «Знайти». У вікні, з'явиться докладна інформація із зазначенням дати і часу, а також найменуванням пунктів, через які проходила посилка.
7
У разі виявлення пропажі очікуваного відправлення, тобто виходу його з одного пункту призначення і не прибуття в інший протягом тривалого періоду часу, зверніться в будь-яке поштове відділення зв'язку. Візьміть з собою паспорт, чітку копію поштової квитанції і заздалегідь заповнену заяву, зразок якого можна завантажити з офіційного сайту «Пошта Росії» або взяти в самому поштовому відділенні. Уточніть у співробітника пошти терміни розгляду заяви та візьміть талон, який підтверджує факт його подачі.
8
Періодично дізнавайтеся інформацію про те, на якому етапі перебуває розгляд заяви і які заходи вживаються для пошуку посилки. У разі її виявлення та отримання поштового повідомлення, заберіть знайдене відправлення в десятиденний термін.
Зверніть увагу
Залежно від виду відправлення термін отримання посилки може бути різним і коливатися від одного до півтора місяців. Допустима вага міжнародної посилки становить 20 кг.
Корисна порада
У разі необґрунтованої відмови від пошуку посилки зверніться зі скаргою, написавши листа на електронну адресу Департаменту претензійної роботи, вказаний на офіційному сайті «Пошта Росії» з докладним описом ситуації, що склалася.