Як відкрити електромонтажну фірму. відкрити юридичне бюро.

Фірма, що виконує електромонтажні роботи, з точки зору чинного законодавства - така ж будівельна організація, як і бригада мулярів або штукатурів. Тому, якщо ви націлені не на виконання дрібних замовлень від випадку до випадку, а на серйозну роботу з білою бухгалтерією, вам доведеться вступити в саморегульовану будівельну організацію.
Вам знадобиться
  • -брігада з 4-5 електриків;
  • -допуск саморегулівної організації до електромонтажних робіт;
  • -Кошти реклами для залучення клієнтів (веб-сайт, листівки, оголошення в ЗМІ) .
Інструкція
1
Підберіть майстрів-електриків, з якими ви маєте намір працювати, виходячи з того, що для отримання допуску до електромонтажних робіт частина ваших співробітників повинна мати вищу будівельну освіту, все - досвід роботи в будівництві як мінімум на кілька років. Кадри для електромонтажної бригади найкраще набирати, керуючись особистим досвідом та рекомендаціями - для початку буде достатньо чотирьох-п'яти осіб. Якщо ви зібралися відкривати електромонтажну фірму, в справі цьому ви явно не новачок, маєте великі знайомства і знаєте, як відрізнити поганого спеціаліста від хорошого.
2
Подайте заяву і пакет необхідних документів в саморегульовану будівельну організацію. Знадобляться установчі документи вашої фірми (свідоцтво про освіту юрособи або реєстрації індивідуального підприємця) і документи, що підтверджують кваліфікацію керівника фірми і всіх її співробітників. Офіційно отримавши допуск до електромонтажних робіт, ви зобов'язуєтеся вести "білу" бухгалтерію та справно платити податки, а тому було б непогано скористатися послугами однієї з фірм, що надають бухгалтерські послуги, або просто найняти приходить бухгалтера.
3
Знайдіть офіс або просто "базу" для своєї фірми - орендувати приміщення тільки для того, щоб приймати замовлення, на перших порах буде накладно, але вам все ж знадобиться невеликий склад для обладнання та інструментів. Для цієї мети можна орендувати невелике приміщення в "недорогому" місці міста. Якщо ж справи у вашої фірми підуть добре, то можна буде задуматися і про сьогодення офісі ближче до центру.
4
Організуйте комплексне просування своїх послуг на ринку - спробуйте знайти найефективніший канал для реклами, а для цього спробуйте спочатку різні варіанти. Дайте рекламу в друковані ЗМІ, надрукуйте і розповсюдьте листівки або розклейте оголошення, створіть свій сайт і вкладіть гроші в його розкрутку - останній канал просування майже напевно дасть позитивні результати. Пам'ятайте, що залучення клієнтів для новоствореної електромонтажної бригади - це першочергове завдання, від якої залежить доля вашої фірми.