Як відрізнити підробку сонцезахисних окулярів. сонячні окуляри напис на дужці.

Копії модних сонцезахисних окулярів відомих фірм настільки заповнили російський ринок, що навіть покупка очок в дорогому бутіку не може бути гарантією того, що ви придбаєте справжню фірмову річ. Звичайно, прикро викласти чималу суму грошей за підробку. Але набагато небезпечніше те, що фальшиві окуляри не забезпечують необхідний захист. А адже сонячні окуляри в першу чергу потрібні саме для того, щоб уберегти ваші очі від шкідливого випромінювання. Мода та краса в даному випадку вторинні.
Інструкція
1
Зверніть увагу на чохол. Хороші фірмові моделі продаються тільки в чохлі. Навіть шкіряний чохол буде достатньо жорстким, щоб захистити окуляри від деформації і пошкоджень. На фірмовому чохлі логотип компанії виробника повинен бути вигравіруваний, а не надрукований. Деякі фірми включають в комплект маленьку викрутку для підтягування оправи
2
У комплекті до фірмових очками завжди йдуть: буклет, серветка для протирання лінз і паспорт або сертифікат.
3
Серветка для протирання лінз у справжніх очок зроблена з м'якої мікрофіброві тканини, краї не обсипаються, на серветці є логотип фірми. Крім цього серветка для протирання упаковується в поліетиленовий пакетик і вкладається всередину футляра.
4
Буклет повинен бути надрукований на гарному папері, без орфографічних помилок. Типографська фарба не повинна розмазуються, якщо по ній провести вологим пальцем.
5
Зверніть увагу на дужки окулярів. З внутрішнього боку має бути напис із зазначенням номера моделі, позначенням кольору, символом відповідності європейському стандарту якості (CE), рівнем сонячного захисту. Всі написи повинні бути рівними, чіткими, що не потертими.
6
Напилювання оправи фірмових окулярів завжди стійке, його не можна подряпати або стерти. Тому будь-які дефекти на оправі або сліди клею - ознака фальсифікату. У фірмових окулярів гвинти завжди пофарбовані в колір самої оправи, фарба на гвинтах не повинна облазити або кришитися.
7
Не лінуйтеся перед покупкою зайти на сайт фірми виробника і знайти обрану вами модель. Вона повинна відповідати всім зазначеним параметрам. У магазині також вимагайте каталог і переконайтеся, що обрана модель в ньому присутня.
8
Одягніть окуляри. Покрутіть головою з боку в бік. Хороші окуляри повинні сидіти щільно, що не сповзати під час руху. Переконайтеся, що окуляри сидять на переніссі рівно.
9
Подивіться через окуляри на яскраве світло. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, швидше за все лінзи не володіють надійним захистом і є підробленими.
10
Справжні фірмові окуляри не можуть коштувати дешево. Тому уточніть в Інтернеті приблизну вартість очок обраної марки. Занадто низька ціна повинна вас насторожити.