Як оформити вітальний альбом. вітальний альбом своїми руками.

Проблема вибору оптимального подарунка з нагоди дня народження, ювілею, річниці весілля та інших сімейних свят існувала завжди. Дійсно, що піднести людині, яка практично ні в чому не потребує? Вітальний альбом - оригінальний, свіжий, а, найголовніше, цікавий подарунок.
Вам знадобиться
  • Заготовка для альбому або магнітний фотоальбом, ілюстрації, фотографії, пензлі, фарби.
Інструкція
1
Підготуйте основу для вітального альбому. Можна придбати готовий шаблон або створити його вручну. Як варіант розгляньте магнітний фотоальбом. Кількість сторінок не повинно перевищувати 4-5 штук, в іншому випадку доведеться поринути в масштабну роботу над проектом. Допускається використання одного розвороту, такий варіант виявиться цілком прийнятним.
2
Підберіть слова, які ви помістіть в альбом. Неважливо, у віршованій формі вони або в прозі, головне, щоб рядки максимально точно характеризували людини, її важливість у вашому житті і, власне, сам привід торжества. Постарайтеся уникати заїжджених фраз, краще написати, що називається, «від себе», але вкласти у твір всю душу.
3
Визначтеся з ілюстраціями та фотографіями для оформлення альбому. Вони дозволять оживити його, урізноманітнити. Якщо у вас є хороші здібності до образотворчого мистецтва, то бажано власноруч намалювати картинки. Більшість заготовок для вітальних альбомів вже включають в себе мінімальний набір ілюстрацій, які можна розбавити своїм доповненням, але робити цього не обязательно.Еслі в якості основи обраний магнітний фотоальбом, то доречною виявиться добірка фотографій, попутно супроводжувана необхідними поясненнями та привітаннями.
4
Зберіть фотоальбом воєдино: розподіліть картинки, приклейте фотографії, оформіть текст привітання. Якщо передбачається використовувати авторські ілюстрації, то не забувайте, що спочатку малюється фон, потім наноситься малюнок і тільки після висихання фарби вписується текст.
5
Спакуйте вийшов вітальний альбом і прикрасьте його красивою стрічкою зовні. Подарунок готовий, саме час піднести його.