Як пов'язати мочалку. в'яжемо Вехотко.

При щоденних водних процедурах найчастіше використовується мочалка. Вона допомагає позбутися відмерлих клітин, бруду і жирових виділень. Такий необхідний предмет особистої гігієни можна купити в магазині, а можна зробити власними руками.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - гачок.
Інструкція
1
Щоб зв'язати мочалку знадобляться: нитки, гачок. До вибору ниток потрібно підійти з усією серйозністю, вони повинні бути м'якими і різнокольоровими, щоб майбутньої мочалкою було приємно миться.Алгорітм дій може бути такою: Спочатку слід пов'язати ручку для мочалки. В'язати слід в дві нитки. Потрібно зв'язати приблизно сорок повітряних петель. Потім в третю від гачка петлю, зв'язати стовпчики з накидом до кінця ланцюжка. Таким чином, виходить перша ручка для мочалки.
2
Потім в'яжеться ланцюжок з десяти повітряних петель, і з'єднуються кінці ручки, при цьому за кінець ручки прив'язується три стовпчики без накиду.
3
Для того щоб зв'язати основне полотно, в'яжеться три стовпчики без накиду по шістнадцять петель. Якщо потрібен буде підйом, то виконується повітряна петля. Для виконання повітряної петлі робиться накид на вказівний палець, потім потрібно потягнути петлю до себе, на пальці вийде схрещена нитка. Протягнути гачок в петлю наступного ряду і опустити витягнуту петлю, утримуючи її, довязивайте стовпчик без накиду.
4
Далі в'яжеться п'ятдесят рядів, в яких одна петля витягнута, а інша без накиду. Потрібно врахувати, що стовпчики без накиду і витягнута петля повинні знаходитися в шаховому порядку, для того щоб мочалка не витягнула при експлуатації.
5
В кінці полотна пров'язується три ряди по шістнадцять петель без накиду.
6
Окремо в'яжеться три стовпчики без накиду і сорок повітряних петель, і з'єднуються з полотном.
7
Для того щоб зв'язати мочалку своїми руками, буде потрібно уважність і посидючість, але в подальшому, це чудовий твір мистецтва буде радувати власника. Мочалки можна в'язати як для себе, так і для сувенірів, які можливо подарувати родичами або друзям. Перед використанням щоб уникнути жорсткості, мочалку необхідно обдати окропом.