Як очистити дизпаливо.

Практично в будь-якому дизпаливі присутня безліч забруднювачів, однак вода доставляє найбільшу кількість проблем. Фільтри-сепаратори, які покликані відокремлювати паливо від іншої рідини, не завжди працюють належним чином, тому доводиться застосовувати інші методи очищення.
Інструкція
1
Термін служби автомобіля залежить від якості палива і від його чистоти. Основні забруднювачі паливної системи - органічні речовини, неорганічні елементи і вода. В особливо неякісному паливі присутні асфальтени, які залишають на фільтрі чорні відкладення і швидко виводять його з ладу. Вода ж в паливі викликає корозію систем подачі палива в автомобілі і іржу. Взимку вода замерзає у найвіддаленішій точці системи і тому двигун не може запуститися. У воді можуть розмножуватися мікроорганізми, які харчуються паливом. Через це в теплу пору доби швидко забивається паливний фільтр.
2
Для очищення добре підійде метод відстоювання. Помістіть дизельне паливо в бак або каністру, і протягом 25 діб кількість механічних частинок зменшиться.
3
Для фільтрування великих обсягів палива використовуються відцентрові очисники, що представляють собою досить великі установки, які очищають до 3 тонн пального на годину. Центрифуга видаляє з дизеля не тільки механічні елементи, але й воду.
4
Для фільтрування дизельного палива в автомобілі застосовуються сепаратори, які встановлюються в паливну систему і очищають пальне незалежно від кількості вмісту шкідливих елементів. Бувають механічні та хімічні сепаратори, які розрізняються принципом дії. Сепаратори відокремлюють воду і відкладають її на дні очищувача. У більш дорогих моделях встановлюється особливий паперовий шар Aquacon, який затримує воду в дуже великих кількостях.
5
Сепаратори ставляться не тільки на автомобілі, але і на підприємствах, де обсяг споживання палива досягає великих обсягів (більше 150 тонн на місяць). Часто пальне очищають під час перекачки з паливозаправника в ємності для зберігання палива.
Корисна порада
Якщо доглядати за сепаратором, то він прослужить набагато довше, ніж звичайний фільтр. Досить періодично промивати його і очищати дно, на яке фільтруються всі шкідливі речовини.