Як підкачати ікри.

Головна мета будь-якого атлета не так значна мускулатура, скільки гармонійно розвинена фігура. Багато юнаків надто захоплюються опрацюванням м'язів верхньої частини тіла, забуваючи про нижньої. А між тим, розгойданий торс і рельєфні руки виглядають досить комічно в поєднанні з худенькими і слабкими ногами. При цьому литкові м'язи є досить складною для накачування групою і вимагають дуже уважного підходу.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - платформа висотою 15-20 см;
  • - платформа висотою 55-60 см;
  • - гімнастична лава;
  • - високобілкова дієта.
Інструкція
1
Ікри щодня виконують велику роботу, несучи на собі вагу всього вашого тіла. Тому для того, щоб збільшити обсяг литкового м'яза, виконуйте високоінтенсивні роботу з великим вільним вагою. Робіть вправи на ікри два-три рази на тиждень. М'язи ростуть не під час тренувань, а під час відпочинку між ними. Чим інтенсивніше навантаження, тим більше повинен бути період відновлення.
2
Встаньте на високу платформу. Ноги трохи ширше плечей, руки вільні. Злегка зігніть ноги в колінах і спригніте на підлогу. Відразу, різко, без затримки, допомагаючи собі руками, вистрибніть вгору якомога вище. Постарайтеся під час стрибка підтягнути коліна до грудей. Подібна Пліометріческіе навантаження допомагає включити м'язи в роботу і значно збільшити їх зростання.
3
Зверніть увагу на ікри спринтерів і порівняйте їх з аналогічними м'язами у бігунів на довгі дистанції. Різниця очевидна. Легко зробити висновок, що для посиленого розвитку литкових м'язів вам необхідно виконувати бігові спринтерські вправи. В першу чергу, це інтервальний біг. Чергуйте біг в середньому темпі з різкими прискореннями. Під час прискорення намагайтеся максимально швидко працювати ногами. Не прагніть робити широкі кроки, головне - це різкий поштовх, який змусить прокинутися ваші литкові м'язи.
4
Покладіть на плечі штангу. Вона повинна зручно лежати на дельтовидних м'язах, злегка притримуйте її руками. Потім встаньте на невисоку платформу так, щоб на її краю стояли тільки шкарпетки ніг, а п'яти вільно звисали. Повільно підніміться на носках якомога вище, затримайтеся у верхній точці на два рахунки. Потім спокійно опустіться вниз, розтягуючи литкові м'язи. Беріть штангу з такою вагою, щоб ви могли виконати максимум 5-8 повторів. Якщо ви легко виконуєте більшу кількість підйомів, значить, вага недостатній.
5
Сядьте на гімнастичну лаву або стілець так, щоб кут в колінному суглобі був прямим. Ступні повинні щільно стояти на підлозі. Покладіть на стегна будь обтяження. Можна посадити собі на коліна напарника. Піднімайте ноги на шкарпетках і потім опускайте їх на повну стопу. Виконуйте цю вправу до появи відчуття печіння в литкових м'язах.
6
Будь ріст м'язів припускає наявність будівельного матеріалу для них в достатній кількості. Це значить, що для збільшення обсягу необхідно, щоб у вашому раціоні був присутній легкозасвоюваний білок: курка, риба, сир. Чи не поєднуйте нізкобелковую дієту зі спробами збільшити м'язову масу. Це абсолютно марно.