Як прати пальто.

Пальто - практично незамінний предмет майже кожної людини. Пальто роблять з різних матеріалів - замші, кашеміру, драпу ... Як зберегти своє пальто в чистоті і що робити, якщо на ньому з'явилася пляма або воно попросту втратило свіжість?
Інструкція
1
По-перше, уважно огляньте своє пальто - якщо всередині нього є проклеєні частини, то прати в воді його ні в якому разі не можна - тільки акуратно чистити м'якою трохи вологою щіткою, провітрювати на свіжому повітрі і сушити. Акуратно, але ретельно слід очищати манжети і воріт, а також всі наявні складки - саме на них найчастіше збирається бруд і пил.
2
Якщо ви виявили на своєму пальто кілька плям - не впадайте у відчай, навіть якщо повністю його прати не можна. Приготуйте мильний розчин (але в міру мильний, так як повністю і добре прополоскати річ не вийде, і можуть залишитися розводи), м'яку губку або щітку і акуратно, не розтираючи, намочіть пляма. Залиште його на кілька хвилин і обережно потріть це місце. Потім рясно змочіть губку чистою прохолодною водою і приберіть залишки мила. Проробіть цю процедуру кілька разів, щоб якомога ретельніше змити піну і не допустити утворення розлучень. Тепер розгладьте це місце, струсіть пальто і залиште сушитися.
3
Якщо ж ваше пальто прати можна (а тобто на ньому тільки шви без термопроклеек і сама тканина досить щільна), то ви можете дуже і дуже обережно випрати річ. Наберіть у великий таз або ванну прохолодної води, додайте туди м'якого порошку для делікатних тканин, а ще краще - спеціального рідкого засобу для прання, опустіть туди пальто, залиште на кілька хвилин і обробіть вищеописаним способом плями. Полоскати річ потрібно трохи теплою водою у великій кількості, що не викручуючи і не віджимаючи його. Після прання пальто залишають стекти, навіщо вішають на плічка, розправляють і залишають сохнути в просторі з великою кількістю повітря. Ні в якому разі не користуйтеся навіть щадними режимами прання в пральній машині - форму вашому пальто повернути буде неможливо.