Як підібрати догляд за обличчям.

Правильно підібраний догляд за обличчям буде не тільки запорукою доброї зовнішності, але і допоможе зберегти молоду здорову шкіру на довгі роки. Не секрет, що більшість проблем шкіри, з якими жінки стикаються після 40 років, викликані неправильним доглядом в молодості. Не слідуйте за нав'язливою рекламою, ретельно вибирайте крему і косметику, відповідні саме вам.
Інструкція
1
Визначте свій тип шкіри. Саме він є головним критерієм при виборі косметичних засобів. Якщо є можливість, зробіть це в салоні у професійного косметолога. Врахуйте, що з роками шкіра стає сухішою. Якщо в 20 років вона була жирною, цілком імовірно, що з віком стала комбінованої або сухою. Тому крем, ідеально підходив вам в молодості, може бути не так ефективний, коли вам за тридцять.
2
Вибирайте різні засоби по догляду за шкірою на різні пори року. Взимку вітер і низькі температури іссушівают епідерміс, і навіть жирна шкіра потребує догляду за допомогою більш щільних текстур.
3
Не плутайте суху і зневоднену шкіру. Сухий не вистачає міжклітинних ліпідів, збезводненої - тільки вологи. І жирна, і нормальна шкіра можуть страждати від нестачі вологи в клітинах епідермісу. Головна відмінність між цими типами - відчуття сухості і стягнутості. У сухої шкіри воно присутнє завжди, у збезводненої частіше виникає після вмивання, а потім може з'явитися жирний блиск. Для такої шкіри підбирайте зволожуючі засоби догляду, а також більше пийте.
4
Проаналізуйте основні проблеми своєї шкіри. Розширені пори, почервоніння, лущення або жирний блиск вимагають індивідуального підходу. Вибирайте креми і косметику, допомагають у вирішенні додаткових завдань. Багато косметичних компаній намагаються випускати комплексні засоби догляду за шкірою.
5
Вибирайте засоби з догляду за шкірою обличчя у відповідності зі своїм віком. Такі елементи, як пептиди, колаген, кераміди, показані зрілої шкірі. Молодий вони можуть тільки зашкодити.
6
Якщо ви часто буваєте на свіжому повітрі, переконайтеся, що вся ваша косметика має UV-захист. Руйнівний ефект сонячних променів може не бути помітний протягом довгого часу. Процеси старіння будуть протікати повільно, потай і, на жаль, невідворотно. Захистіть свою шкіру.
7
Не забувайте дотримуватися всі основні етапи догляду за шкірою: очищення, тонізування, зволоження, живлення і захист. Нехтування будь-яким може привести до руйнівного ефекту з віком.
8
Не соромтеся запитувати в косметичних магазинах пробники нових засобів. Наука не стоїть на місці, косметичні корпорації витрачають величезні гроші на розробку засобів по догляду за шкірою. Якщо ви зважилися придбати новинку, купуйте найменшу упаковку, щоб не шкодувати про втрачені гроші, якщо крем вам не підійде.
9
Шкіра швидко звикає до одного і того ж засобу. Обов'язково міняйте свій крем для обличчя час від часу. Нехай це буде інша фірма або якісь нові елементи у звичній серії: нові речовини сприймаються шкірою краще.