Як переглянути поштову скриньку.

Зараз складно уявити нормальну роботу в мережі інтернет без використання електронної пошти. Поштові скриньки з кожним днем стають все більш зручними і функціональними. Так як же працювати з поштовою скринькою? Як переглядати в ньому різного роду листи?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. Введіть в поле адресного рядка браузера адресу поштового сервера, на якому зареєстрований ваш поштовий ящик.
2
Перед вами відкриється головна сторінка сайту. Зайдіть на свій ящик. Для цього знайдіть блок «Пошта» і введіть в ньому у відповідні поля ваші дані для авторизації: логін і пароль. Клікніть кнопку «Увійти» або натисніть з клавіатури кнопку «Enter».
3
Ви автоматично потрапите у вкладку «Вхідні листи». Тут зібрані листи, що прийшли до вас від інших користувачів: прочитані та непрочитані. У бічній стороні сторінки розташовано меню пошти. За допомогою нього можна перейти на будь-яку з вкладок: «Вхідні», «Надіслані», «Чернетки», «Спам», «Дистанційні», «Кошик» і т.д.
4
Натисніть вкладку «Відправлені». Тут зібрані листи, які ви відправляли адресатам. У списку відображаються адреси, за якими листи були відіслані, теми листів і початок їх змістів. Клікніть лівою кнопкою миші по будь-якому з листів, щоб переглянути його повністю.
5
Відкрийте вкладку «Чернетки». Тут розташовані чорнові, тобто ще невідправлені, варіанти листів. Їх можна відредагувати і відіслати адресату.
6
Натисніть вкладку «Спам». Сюди потрапляють листи масової розсилки якогось виду реклами або іншого виду інформації. Потрапляють вони сюди або автоматично (система сама аналізує зміст листа і в разі виявлення ознак спаму поміщає його в дану папку), або користувач може сам помітити будь-яке з вхідних листів і помістити його в цю папку.
7
Відкрийте папку «Видалені», щоб переглянути видалені вами листи. Якщо користувач видаляє непотрібне йому листа, воно потрапляє в цю папку, з якої вже користувач може знищити повідомлення безповоротно.