Як включити веб-камеру на ноутбуці Samsung. веб камера в ноутбуці сумісного.

Інтегрована веб-камера в ноутбуці - вельми корисна річ. Вам не треба замислюватися про те, як організувати відео-спілкування з друзями. Вам всього лише потрібно встановити програму на зразок Skype, і все запрацює автоматично. Якщо веб-камера присутня в ноутбуці, але не працює, вам допоможе наступний алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • - драйвера.
Інструкція
1
Зайдіть в розділ BIOS материнської плати ноутбука і перевірте, чи включена веб-камера як пристрій. Встановіть параметр в Enable, щоб запустити веб-камеру. Збережіть зміни і вийдете з розділу BIOS. Якщо ви самостійно не збережете всі зміни на персональному комп'ютері, система введення-виведення автоматично попросить вас зберегти операції, які ви зробили.
2
Встановіть драйвера для інтегрованої веб-камери. Драйвера - спеціальні програми, які підказують операційній системі як працювати з встановленими в комп'ютері пристроями. Подивіться вашу модель ноутбука Samsung. Якщо не вказана на корпусі пристрою (зазвичай справа під екраном), то подивитися можна також на наклейці на дні корпусу. Як правило, всі драйвера поставляються разом з веб-камерою. Можете також подивитися на офіційному сайті виробника.
3
Зайдіть на сайт виробника Samsung і знайдіть розділ «Підтримка». Виберіть пункт «Завантаження» і вкажіть на сайті модель вашого ноутбука. Завантажте драйвера за запропонованими списками, попередньо обравши відповідну версію операційної системи. Встановіть завантажені драйвера для веб-камери. Перевірте, чи з'явилося нове пристрій обробки зображень в «Диспетчері пристроїв» або в «Панелі управління». Запустіть Skype і перевірте якість зображення.
4
Операційна система Windows має широкий набір універсальних драйверів. Однак, не раз було помічено, що при роботі з веб-камерою з автоматично встановленими драйверами виникають деякі проблеми: наприклад, низька чутливість мікрофона. Завжди встановлюйте драйвера для пристроїв від виробника, якщо у вас є така можливість.