Як вивести чорну фарбу для волосся. Як змити стару фарбу з волосся в домашніх умовах.

Змити чорну фарбу з волосся дійсно не просто. Сучасні виробники косметичних засобів на славу постаралися, винаходячи їх на основі аміаку і перекису водню. Проте, безвихідних ситуацій не буває. Можливо, світло русявий колір вашого волосся ви відразу і не повернете, не кажучи вже про блонді, але натуральні темні відтінки цілком вийдуть.
Інструкція
1
Змивка для волосся. Досить м'який засіб, що не приносить особливої шкоди для волосся. Однак захоплюватися їм теж не варто, так як в його склад, як правило, також входить аміак. Змити чорний колір до натурального, звичайно ж, не вийде. Освітлення відбудеться на 3-4 тони. Придбати даний засіб можна в спеціалізованих магазинах. Також дану процедуру пропонують в багатьох косметичних салонах і перукарень. Спосіб застосування змивки простий. Даний засіб нанесіть на сухе волосся на 30-40 хвилин, залежно від рекомендацій виробника даного засобу. Після цього волосся добре промийте теплою проточною водою і нанесіть зволожуючий бальзам. Для отримання бажаного відтінку скористайтеся фарбою або відтіночним тоніком.
2
Освітлювачі для волосся. Знебарвлюючі і освітлюючі фарби досить сильні й ефективні. Саме ці кошти дуже часто використовують професійні майстри. Для використання даної фарби вам необхідно змішати її з проявником. Залежно від концентрації розрізняють ступінь ефективності освітлення: 12% - 3-4 тони, 9% - 2-3 тони, 6% - 1-2 тони. Спосіб застосування: осветляющую фарбу нанесіть на сухе волосся, через 30-40 хвилин ретельно промийте їх теплою проточною водою. Після висвітлення нанесіть на волосся зволожуючий бальзам.
3
Окислюючі фарби для волосся. Впливають на волосся приблизно таким же чином, як і освітлюючі. Така фарба відмінно зафарбовує сивину і має високу стійкість. Але мінус даного способу - він менш ефективний, освітлення відбувається на 1-3 тони.
4
Народні рецепти. Самі м'які та малоефективні засоби. Досягти бажаного результату вийде не відразу. Плюс даного методу - ваше волосся стануть більш здоровими і міцними. Спосіб застосування: візьміть 3 столові ложки меду і 1 стакан кефіру, змішайте ці інгредієнти до однорідної консистенції; на вологе волосся нанесіть отриману масу, розподіливши її рівномірно по всій довжині, і залиште на 2-3 години; після цього промийте їх теплою проточною водою. Дану процедуру можна повторювати 2-3 рази на тиждень.