Як випускати лінію одягу.

Не тільки зірки кіно і музики за допомогою талановитих дизайнерів займаються випуском одягу. Щоб почати свою власну справу в цій області, недостатньо тільки мати навички в області шиття. Потрібно бути ще й хорошим керівником, здатним контролюватися весь процес: від пошиття одягу до її продажу.
Вам знадобиться
  • Бізнес-план, приміщення для роботи, швейне обладнання, штат співробітників, тканини та інші елементи, необхідні для шиття, торгові точки збуту готової продукції.
Інструкція
1
Вивчіть ринок і ознайомтеся з віяннями моди, щоб випускається одяг була затребувана серед населення.
2
Читайте чинним законодавством про процес реєстрації юридичної особи у відповідних органах управління. Зареєструйте вашу фірму і отримаєте всю необхідну документацію. Відкрийте банківський рахунок.
3
Підшукайте просторе і добре освітлювати приміщення для роботи, яке ви можете або купити, або взяти в оренду. Пройдіть процедуру перевірки його стану, запросивши представників санепіднагляду, екологічної комісії та пожежної служби.
4
Розробіть бізнес-план або ж замовте його складання шляхом залучення фахівців. Обговоріть в бізнес-плані всі моменти стосовно роботи: графік, умови праці співробітників і т.д.
5
Придбайте обладнання, яке знадобиться для випуску лінії одягу, враховуючи спеціалізацію вашої фірми.
6
Перед прийомом співробітників вирішите, хто буде займатися розробкою моделей одягу. Зверніться до послуг дизайнерів або ж самостійно продумайте майбутню лінію одягу.
7
Закупіть тканини і всі супутні шиттю деталі: нитки, ножиці, елементи прикраси одягу і т.д. Не вибирайте дешеві тканини, щоб готовий товар не залежувався на складі.
8
Визначтеся з рекламною компанією вашого товару. Укладено договори з магазинами або ринками збуту, надавши зразки готової одягу.
9
При позитивних результатах у міру потреби, розширте штат співробітників. Найміть нових дизайнерів, щоб випуск одягу відповідав всім вимогам моди.
10
Організуйте роботу так, щоб не виникало простоїв і заминок.