Як пити глюкозу. глюкоза пити дитині.

Глюкоза - це концентрований розчин цукру. Вона корисна при сильних фізичних навантаженнях, а також при емоційному та розумовому напруженні. Стимулює роботу мозку, даючи йому необхідні поживні речовини, і допомагає м'язам отримати додаткову енергію. Глюкозу часто призначають і грудничкам, щоб позбутися від жовтяниці. Але як же її правильно приймати і що зробити, щоб дитина охоче її пив?
Інструкція
1
Глюкозу маленьким дітям призначає тільки лікар, самостійно приймати її не варто. Але от коли у вас є конкретне припис від педіатра, не завжди виходить його виконати - часто малюки просто відмовляються пити воду або солодкий розчин. Для початку розбавте глюкозу водою в співвідношенні 50/50. Часто буває так, що малюк не хоче пити занадто солодку настоянку, але водичку з приємним присмаком із задоволенням почне смоктати. Навіть якщо лікар призначив вам розчин певної концентрації, що не буде біди, якщо ви розведете глюкозу трохи більше, до того стану, в якому вона буде приємна малюкові.
2
Давайте розчин глюкози між годуваннями, але ніяк не до їжі або відразу після. Справа в тому, що якщо напоїти грудничка рідиною безпосередньо перед обідом, апетит у нього різко знизиться - в шлунку залишається дуже мало місця. Якщо ж ви дасте солодкий розчин одразу після їди, зовсім необов'язково, що малюк їм зацікавиться. А навіть якщо і вип'є, велика ймовірність, що сригнет. Давайте глюкозу невеликими ковточками через деякий час після їди, щоб малюк зміг трохи попити без шкоди для апетиту і настрою.
3
Буває так, що солодкий розчин дитина п'є з великим задоволенням, але потім все сригивает. Вирішити цю проблему також нескладно. Спробуйте потримати дитину вертикально "стовпчиком" відразу після годування. Або походити з ним на руках, поки все, що необхідно, не засвоїться. Кожна мама рано чи пізно освоює свій власний індивідуальний спосіб годування і вчиться уникати сильного відрижки. Спостерігайте за своєю дитиною і робіть так, щоб йому було зручно і легко.
Зверніть увагу
Індивідуальний курс прийому глюкози призначає тільки лікар. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не давайте малюкові глюкозу довше, ніж це належить в приписах. Неправильне застосування може викликати найсильніший діатез.
Корисна порада
Якщо малюк на грудному вигодовуванні, воду пити він може і не хотіти, оскільки в маминому молоці рідини для нього цілком достатньо. Спробуйте запропонувати розчин глюкози не з пляшечки, а з ложки. Звичайно, це може здатися не дуже зручним, але багато дітей охочіше беруть подібне частування.