Як скласти анкету про дитину.

Вечори в колі сім'ї - це веселе проведення часу, яке сприяє ще більшому зближенню між батьками та їх дітьми. А згадати всі цікаві моменти допоможе особиста анкета про дитину, куди турботлива мама свого часу записувала все примітні факти з його життя.
Вам знадобиться
  • зошит, ручки з пастою різних кольорів, кольорові олівці, фломастери, гумка, вирізки з журналів, фотографії дитини.
Інструкція
1
Почніть ведення анкети про дитину з самого його народження. Записуйте кожне цікава подія з життя малюка.
2
Візьміть зошит і прикрасьте її на свій смак. Приміром, розмалюйте обкладинку або обклейте її журнальними вирізками дитячої тематики або фотографіями дитини.
3
На першій сторінці напишіть основну інформацію про малюка: день і час народження, вага і зріст при появі на світ. Вкажіть його колір очей, волосся та інші прикмети. Щоб сторінка з характеристикою виглядала більш барвисто, додайте дитячу фотографію.
4
Трохи розкажіть і про себе: дати народження, рід діяльності, коротка характеристика і т.д.
5
Продумайте перелік стандартних питань, з яких починатиметься розповідь про кожного місяці життя першого року дитини. Виберіть найбільш інформативні аспекти, які дають повне уявлення про розвиток малюка. В анкеті не обмежуйтеся лише відповідями «Так» або «Ні». Давайте повні характеристики дитини в кожний з етапів його життя.
6
Сухе розповідь супроводжуйте фотографіями значимих для вашого чада подій: перший крок, перший зуб, перше день народження і т.д. Зберігайте малюнки вашої дитини, які теж можна використовувати як оформлення анкети.
7
У міру дорослішання дитини поступово скорочуйте період вказівки даних і доведіть його до року. З кожною наступною записом додавайте нові питання.
8
Пам'ятайте, що в анкеті мають вказуватися не тільки зміни основних параметрів дитини, наприклад, ріст, але і утримуватися загальне розповідь про його життя.