Як відновити пароль до ящика на Яндекс. Як відновити пошту на Яндексі без дівочого прізвища.

Якщо ви забули або загубили пароль до своєї поштової скриньки на Яндекс, не варто відразу засмучуватися. Процедура його відновлення досить проста, головне, щоб ви мали доступ до ящика, на який зареєстрований акаунт у сервісі.
Інструкція
1
Пройдіть по посиланню mail.yandex.ru і натисніть пункт «Згадати пароль».
2
У формі відновлення пароля введіть логін або повністю e-mail, під яким був зареєстрований поштовий акаунт і символи з картинки. Натисніть пункт «Далі».
3
На наступній сторінці, залежно від того, яким чином ви реєстрували свою поштову скриньку, вам буде запропоновано 3 варіанти, завдяки яким ви зможете його відновити: -ввесті номер мобільного телефону, який прив'язаний до даного аккаунту, а потім ввести код, який буде висланий sms-повідомленням; -Відповісти на секретне питання (наприклад, дівоче прізвище матері, прізвисько улюбленого друга та інші); - ввести інший ящик, який був вказаний при реєстрації цього поштової скриньки. На нього прийде активаційний лист, що містить посилання, на яку необхідно буде натиснути, тим самим отримавши можливість встановити новий пароль до ящика.
4
Потім введіть цифри з картинки та натисніть «Далі».
5
На наступній сторінці впишіть 2 рази в кожну форму новий пароль і натисніть «Готово».
6
Якщо у вас немає можливості скористатися вищеописаним способом відновлення пароля до своєї поштової скриньки на Яндекс, зверніться в супорт (технічну підтримку) цієї компанії. Для цього пройдіть по посиланню http://feedback.yandex.ru/neomail/і у формі зворотного зв'язку опишіть свою проблему. Вам обов'язково повинні допомогти.
7
Щоб уникнути проблеми забутого пароля від поштової скриньки, особливо якщо ви є користувачем багатьох сайтів, форумів та інших сервісів, запишіть його в записну книжку або на флешці. Крім того, можете скористатися програмою для автоматичного заповнення форм і запам'ятовування паролів RoboForm - вона здатна захистити ваші паролі від крадіжки, але зверніть увагу, що повна версія є платною.
Зверніть увагу
У разі втрати пароля до служб Яндекса рекомендуємо скористатися відновленням пароля. Якщо ви забули платіжний пароль, вам потрібно буде отримати новий.
Корисна порада
Щоб користуватися поштою вам необхідно довести, що вона належить саме вам, тобто ввести назву поштової скриньки і пароль. Зробивши це ви проходите авторизацію, тобто яндекс визначає вас як власника пошти і дає можливість їй управляти.