Як повернути чорний колір одязі. Як відновити чорний колір одягу.

Одяг чорного кольору вимагає особливого догляду за низкою причин. По-перше, вона швидко втрачає початкову яскравість тону при пранні з одягом інших квітів і при изнашивании. По-друге, на ній виразно проявляються навіть незначні забруднення. По-третє, на чорному занадто помітні пилинки, лупа і ворсинки. У силу всіх цих факторів чорні речі частіше стираються, а відповідно, швидше вицвітають. Але є способи протистояти цьому.
Інструкція
1
Наповніть таз холодною водою. Додайте туди дві столові ложки оцту. Потім замочіть в отриманому розчині чорний одяг. Через п'ятнадцять - двадцять хвилин вийміть її з води і відіжміть. Після цього необхідно випрати річ звичним способом. Полоскати слід у воді з розчиненим у ній оцтом (пропорції зберігаються).
2
Налийте в таз окропу і додайте в нього натуральний чорний кави. Розчин повинен вийти дуже міцним. Опустіть в нього вицвілу чорний одяг. Вийміть річ з кавового розчину приблизно через двадцять - тридцять хвилин. Потім простірніте одяг звичайним способом.
3
Очистіть річ від всіляких забруднень, виперіть і висушіть. Приготуйте в тазу розчин кип'яченої води і тютюну. Пропорція має становити п'ятнадцять грамів тютюну на літр кип'яченої води. Потім процідіть отриману суміш. Потроху наносите розчин на одяг щіткою. Після цього прополощіть її в прохолодній воді.
4
Додайте трохи чорної туші і одну-дві столові ложки оцту під час останнього полоскання.
5
Налийте в таз теплої води для останнього полоскання і розчиніть в ній щіпку солі.
6
Наберіть в таз теплої води і додайте туди столову ложку питної соди. Це не тільки допоможе повернути насиченість фарб, але і усуне з одягу запах поту.
7
Скористайтеся спеціальними барвниками для одягу. Застосовувати їх слід після прання, перед останнім полосканням.
8
Віднесіть річ, якою ви хочете повернути чорний (і будь-який інший) колір в хімчистку. Там за невисоку плату їй знову додадуть вихідний насичений відтінок.
Корисна порада
- Для більш тривалого збереження насиченості чорного кольору слід доглядати за одягом за допомогою спеціальних засобів для чищення, наприклад, рідких пральних порошків для прання чорної одежди.- Не періть одяг чорного кольору з речами відмінних оттенков.- Замочуйте не довше за тридцяти хвилин , інакше одяг сяде і зваляється.
Барвники для речей, які використовуються в сучасному виробництві, часто бувають зовсім безпечними. Крім того, одяг, окрашивающая воду в чорний колір , може привести до небажаних наслідків - алергічної реакції на шкірі. А ось природні і натуральні фарби не мають цих недоліків, але на практиці застосовуються дуже рідко.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте оновити чорний колір своєї улюбленої речі - можете скористатися розчином тютюну. Для цього розведіть 20 грам тютюну в 1,5 літрах кип'яченої води. Потім, попередньо очищену, випрану і висушену річ, протріть щіткою, змоченою в отриманому розчині.
2
Цей відвар чудово підійде і для речей коричневих відтінків. Колір вийде насиченим і незвичайно м'яким.
3
Якщо в розчин тютюну опустити панчохи, то вони стануть золотистого відтінку. А для фарбування мережив в жовтий колір додайте трохи кави при полосканні.
4
Щоб повернути чорний колір розведіть в 1,5 літрах води 30 грам подрібненої шкаралупи волоського горіха. Кип'ятіть протягом 20-30 хвилин, потім процідіть. Щіткою, змоченою в цьому розчині, протріть річ.
5
Освіжити колір яскравих однотонних речей ви зможете, якщо додасте в воду туш при полосканні.
6
Щоб запобігти втратам отриманого колір а додайте в фарбувальну рідину трохи харчової солі, а при останньому полосканні - чуть-чуть оцту.
7
Якщо ж ви боїтеся самостійно фарбувати речі, то можете скористатися послугами спеціалізованих майстерень, де вам швидко і якісно відновлять чорний колір ваших речей, а головне не завдадуть їй шкоди.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що чорний колір хоч і здатний приховати недоліки вашої фігури необхідно мати в гардеробі речі та інших відтінків. Життя дуже різноманітна на незаплановані ситуації.