Як з'єднати два відеокарти.

Для підключення великої кількості дисплеїв до одного комп'ютера необхідно налаштувати синхронну роботу двох відеокарт. Це дозволить стабільно використовувати 3 або 4 монітори одночасно.
Вам знадобиться
  • - дві відеокарти.
Інструкція
1
Підберіть комплект відеоадаптерів, які ви будете використовувати. У більшості випадків можна обійтися інтегрованим відеоприскорювачем і дискретною відеокартою. Якщо у вашій материнській платі відсутній вбудований відеоадаптер, то використовуйте дві повноцінних відеоплати. В даному випадку краще придбати ідентичні моделі відеокарт, але можна використовувати і пристрої різних фірм.
2
Підключіть обидві відеокарти до материнської плати і включіть комп'ютер. Встановіть програмне забезпечення, необхідне для налаштування обох відеоадаптерів. Природно, якщо ви використовуєте різні відеокарти, то встановіть два комплекти драйверів, кожен з яких забезпечить стабільну роботу певного адаптера.
3
Виконайте з'єднання відеокарт із зовнішніми дисплеями. Якщо ви використовуєте телевізор або TFT-панель, то краще підключити їх через канали, що передає цифровий сигнал, наприклад HDMI або DVI-D. Навіть якщо в відеоадаптерах присутні три канали, краще використовувати пари 2 + 2, а не 3 + 1. Це дозволить більш-менш рівномірно розподілити навантаження між відеокартами.
4
Відкрийте настройки телевізорів, якщо ви використовуєте дані пристрої. Вкажіть в якості основного джерела відеосигналу потрібні порти (через які ви здійснили підключення). Увімкніть комп'ютер і після завантаження операційної системи перейдіть в меню «Підключення до зовнішнього дисплею». Якщо у верхній частині вікна відобразилися не всі нові екрани, то натисніть кнопку «Знайти».
5
Налаштуйте параметри спільної роботи потрібних дисплеїв. Спочатку виберіть основний пристрій і активуйте відповідну функцію. Тепер виділіть графічні зображення трьох інших дисплеїв і активуйте пункт «Розширити на ці екрани». Пам'ятайте про те, що при використанні відеокарт різних фірм можуть виникнути проблеми із сумісністю драйверів.
Комп'ютерні ігри дуже вимогливі до апаратної частини комп'ютера. Звичайно, в більшості ігор можна «зменшити» системні вимоги шляхом погіршення параметрів графіки і зниження здатності екрану. Однак що робити, якщо робити цього не хочеться, а навіть досить потужна відеокарта не дає можливості «підняти» налаштування графіки гри в їх максимальне положення? Виходом з цієї ситуації може стати посилення графічної підсистеми комп'ютера другий відкритий.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, друга відеокарта, хрестова викрутка, материнська плата з двома слотами PCI Express x16, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що в вашу материнську плату можна встановити другу відеокарту. Для цього в ній повинен бути другий порт PCI Express x16. Ця інформація є в інструкції до материнської плати. Крім цього, вивчіть можливі комбінації відеокарт, які підтримує ваша плата. Наприклад, на материнській платі AMD робота пари відеокарт Nvidia може виявитися неможливою.
2
Друга відеокарта повинна бути максимально подібна вже встановленої, в ідеальному варіанті - повністю ідентичною. При покупці обов'язково зверніть увагу на охолодження відеокарти , воно має бути достатньо ефективним. Крім цього, відеокарта повинна «влізти» в корпус, при цьому їй можуть заважати встановлені плати розширення, наприклад, звукова карта або тюнер.
3
Зніміть з корпуса бічну кришку і встановіть відеокарту у вільний слот материнської плати. Вона повинна бути встановлена рівно, а контактна смуга повинна бути рівномірно і практично повністю втоплена в слоті. Закріпіть карту гвинтом, при необхідності підключіть до неї кабель живлення.
4
Поставте з'єднувальний «місток» від однієї карти до іншої. Він знаходиться в комплекті або до материнської плати, або до відеокарти.
5
Перевірте правильність виконаних підключень і закрийте кришку корпусу. Увімкніть ваш комп'ютер і в панелі налаштувань відеокарти перевірте, чи змінилася конфігурація відеосистеми.
Зверніть увагу
Установку другої відеокарти виконуйте при відключеному електроживленні комп'ютера.