Як вибрати брюки.

Штани складають основу гардероба сучасних чоловіків. А брюки хорошої якості і підходящого фасону можуть не тільки служити одягом, але і підкреслювати стиль власника. Саме тому з усього розмаїття потрібно вибрати саме той фасон, який найбільш вигідно виглядає на вашій фігурі.
Інструкція
1
При виборі брюк особливої уваги заслуговує довга вироби, тому що занадто короткі брюки виглядають, щонайменше, смішно, а довгі - швидко брудняться і заважають ходьбі. Оптимальною довгою є та, при якій брюки, коли ви стоїте, закривають верхню частину взуття, а задня частина брюк закриває весь черевик дощенту каблука. Щоб добитися ідеальної посадки, нижня частина штанин повинна бути трохи скошеної таким чином, щоб передній край був трохи коротше заднього. Абсолютно не допустимо зазор між краєм брюк і взуттям, в який видно шкарпетки. Так само варто уникати зайвих складок тканини на щиколотках.
2
Найзручнішими в шкарпетці будуть брюки трохи вільні в поясі. Тому потрібно вибрати брюки, які не будуть утягивать талію, а просто прилягати до тіла таким чином, щоб за пояс спокійно просовує два пальці.
3
Так само при виборі варто врахувати пропорції фігури. Якщо у вас широка талія, то краще виглядатимуть штани, трохи завужені до низу. При виборі такої моделі не буде здаватися, що внизу ширина штанин непомірна. Моделі брюк без складок попереду надають візуальну стрункість і виглядають набагато акуратніше.
4
Максимально вдалою стане покупка брюк універсального чорного кольору. Але при виборі темних брюк слід віддати перевагу гладку, ковзаючу тканину, так як вона менш схильна налипанию пилу і ворсинок. Так само підходящими до більшої частини речей, що знаходяться у вашому гардеробі, стануть однотонні брюки з тканини гладкої фактури.
5
Штани класичного фасону повинні бути такого крою, завдяки якому виріб буде сидіти строго на талії, або трохи вище. Пояс брюк повинен бути вище тазових кісток, але не доходити до пупка.
6
Щоб вибрати брюки хорошої якості, зверніть увагу на підкладку - вона повинна доходити до колін. Найбільш довговічними в шкарпетці вважаються брюки з вовняної тканини і льняного полотна.
7
При купівлі брюк потрібно орієнтуватися на ваш спосіб життя. Джинсові штани не доречні для офісних працівників.