Як послати повідомлення на мобільний.

Всі ми вже звикли до зручності мобільного телефону. У будь-який час можна зателефонувати людині, де б він не знаходився. Але бувають моменти, коли зателефонувати або прийняти виклик немає можливості. У такому випадку можна відправити повідомлення. А для людей з обмеженим слухом, це взагалі єдина можливість спілкуватися по телефону. Послати повідомлення можна кількома способами.
Інструкція
1
Для того, щоб відправити повідомлення зі свого мобільного, в меню зайдіть у розділ «повідомлення». Вибіріте в цьому розділі підрозділ «нове повідомлення» і зайдіть в нього. У відкритому полі вписати текст. Далі у функціях виберіть команду «передати». Виберіть номер абонента, якому призначено повідомлення і натисніть «ок».
2
Також можна відправити смс безкоштовно з офіційних сайтів операторів зв'язку. У будь-якій пошуковій системі знайдіть адресу оператора, абоненту якого ви посилаєте повідомлення. Втім, в інтернеті існують ресурси мережі, наприклад http://www.sms-sending.com, на яких зібрані посилання на сторінки операторів зв'язку. На сторінці потрібного вам оператора знайдіть вкладку «відправити повідомлення». Напишіть у відповідних вікнах номер телефону й текст повідомлення. Введіть спотворені слова з поля в зазначений для цього віконце і натисніть «відправити» .Також можна скористатися неофіційними сервісами, типу http://www.smsmes.com. Але, на жаль, вони не дають гарантії доставки.
3
Великою популярністю, як засіб спілкування за допомогою смс, користуються програми-мессенжери: - «Аська» (Icq) http://www.icq.rambler.ru/sms - mail.agent www.agent.mail.ru .- Skype - http://www.skype.com/intl/ru/features/allfeatures/sms/, на сайті якого можна подивитися тарифи на відправку повідомлень по всьому світу, в Китай, наприклад, смс коштує 4 цента.Еті клієнти існують як для комп'ютера з різними операційними системами, так і для телефонів, що підтримують Java 2. Для того, щоб скористатися цією послугою, встановіть на свій комьютер або телефон необхідну вам програму і скористайтеся докладною інструкцією.
4
Можна зручно послати повідомлення через соціальні мережі - Вконтакте, facebook. Для цього встановіть спеціальний додаток, заповніть поля «номер телефону», «текст» і натисніть «відправити» .Також існують модулі для бізнес-додатків, таких як 1С, які розширюють свій функціонал для своїх клієнтів, йдучи в ногу з часом.