Як розширити плечі.

Жінки, повністю задоволені своєю фігурою, зустрічаються дуже рідко. Хтось хоче розширити стегна, хтось - звузити талію, а хтось - підняти груди. Більшість цих недоліків не є критичними і легко переборні. Причому зовсім необов'язково проводити дні безперервно в тренажерному залі. Мало хто здогадується, що зробити деякі вади фігури непомітними, допоможе правильно підібраний одяг. У цій статті докладно розглянемо декілька способів розширити плечі. Зазвичай ці прийоми використовують жінки з "важкими" стегнами, щоб фігура виглядала більш пропорційною.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити плечі ширше - це контрастна одяг. Всі знають, що світлі тони в одязі кілька повнять, а ось темні, навпаки, зменшують обсяг. Таким чином, світлий верх і темний низ дозволять врівноважити стегна і плечі. Біла блузка - найпотрібніший елемент одягу для жінок, що бажають збільшити верхню частину тулуба.
2
Другий спосіб візуально розширити плечі - використання накладних елементів в одязі. Кишені, коміри, рукава-ліхтарики на блузці, а також хустки і погони допоможуть зробити верхню частину тіла більш об'ємною.
3
Вертикальний і горизонтальні смужки на одязі також впливають на зорове сприйняття. Широкі горизонтальні смужки дозволяють збільшити обсяги в той час, як вертикальні його скрадають. Таким чином, якщо ви хочете збільшити плечі, необхідно мати у своєму гардеробі блузки, футболки або кофтини, прикрашені горизонтальними смужками.
Зверніть увагу
Треба пам'ятати, що запорука красивої фігури - хороша постава. Тому всього-на-всього випрямивши плечі, можна зробити їх більш широкими.
Корисна порада
Крім цього, можна покласти на плечі шаль, пелерину, використовувати подплечники.