Як вибрати кільце.

Для того, щоб вибрати відповідне вам кільце, необхідно врахувати деякі нехитрі правила і рекомендації. Існує декілька правил і рекомендацій, як вибрати правильне і ідеально сидить прикраса з великого розмаїття форм і розмірів. Отже, як вибрати кільце?
Інструкція
1
По-перше, необхідно визначити товщину свого пальця і визначити, який розмір кілець підходить саме вам. Найкраще зробити це за допомогою професіонала - продавця в магазині прикрас або ювеліра. Врахуйте, що пальці протягом дня змінюють свою товщину через припухлостей і ледве помітних набряків. Таким чином, краще вчинити заміри три рази на день - вранці, вдень і ввечері. Вранці і ввечері пальці зазвичай трохи товщі, ніж днем.
2
Ширина кільця також грає свою роль - наприклад, якщо ви вибираєте довгасте кільце, то допустимо вибирати розмір в невеликим запасом. Тонкі ж кільця повинні сидіти ідеально щільно.
3
Якщо ви є володаркою тонких рук і пальців, то вибір кілець у вас явно великий: вам йдуть як витончені тонкі кільця з мініатюрними камінням (втім, зовсім скоромні кільця на таких руках можуть і загубитися), так і великі витягнуті прикраси , що підкреслюють крихкість і ніжність руки.
4
Ассиметрічниє кільця зроблять пухкі пальця зворушливими і милими! Жінкам з короткими пальцями не можна вибирати слішкм широкі кільця, так як вони закривають простір пальців ще більше і візуально вкорочують їх. Також таким жінкам йдуть кільця різких форм кшталт зигзагів.
5
Вік також відіграє свою роль: молодим дівчатам дуже йдуть майже повітряні витончені кільця, а дамам у віці варто підкреслювати свій шарм солідними і цікавими прикрасами з дорогих металів, з камінням і виконаними в найвишуканіших формах.
Зверніть увагу
Як вибрати кільце. В даний час в ювелірних магазинах представлений величезний вибір кілець - золотих, срібних, платинових, призначених для весілля, заручин, дня народження та інших знаменних подій. У більшості випадків покупці орієнтуються на свій особистий смак і стиль, а іноді тільки на інтуїцію або модні тенденції.
Корисна порада
Як вибрати кільце? Купівля ювелірного виробу - це досить складний процес. Т.к. це дорога і довгострокова покупка. Крім того, величезне значення має, для якої мети купується кільце. Для щоденної носки або як святковий варіант? Т.к. для ошатного варіанта цілком підійде кільце більший і, наприклад, з розсипом коштовних каменів.