Як зробити своїми руками подарунки для мами до Нового року.

Подарунок на Новий Рік можна не купувати, а виготовити своїми руками. Такий ексклюзивний презент може стати як додатковим до купленого в магазині, так і основним. Але в кожному разі він стане прекрасним знаком уваги, любові та турботи.
Інструкція
1
Якщо ви вмієте в'язати, то можете виготовити для своєї мами теплий зимовий светр, шарф або шапку. Подібні подарунки досить актуальні в холодну пору року, до того ж, вони будуть нагадувати про вас і про тепло ваших рук. Якщо ж ви вмієте добре вишивати - вишийте красиву картину або навіть портрет вашої мами. Схеми вишивок картин можна знайти в багатьох журналах, а схему вишивки портрета зробити самостійно, взявши фотографію і розбивши її на квадрати потрібної величини в графічному редакторі.
2
Намалюйте стінгазету, повністю присвячену вашій мамі. Для цього потрібно заздалегідь зробити якомога більше знімків, вибрати кращі, обробити їх в графічному редакторі і роздрукувати. Фотографії приклеюйте на картон і робіть до них різноманітні веселі підпису. Також ви можете скласти привітання з Новим роком у віршах і написати його в стінгазеті. Не скупіться на теплі, ласкаві слова - нехай ваша мама знає, що ви дуже любите її.
3
Зробіть добірку улюблених пісень вашої мами і запишіть спеціально для неї ексклюзивний музичний диск. Для такого диска рекомендується зробити гарний вкладиш з поздоровленням, новорічними малюнками і списком композицій. Такий вкладиш можна самостійно виготовити в графічному редакторі, а потім роздрукувати на глянцевому папері.
4
Можна також подарувати мамі її портрет в красивій рамці. Виберіть фотографію вашої мами, яка вам подобається найбільше, обробіть її в графічному редакторі і роздрукуйте на полотні (таку послугу пропонують багато спеціалізовані фірми). Вийде прекрасний портрет. Купуйте підходить за розміром дерев'яну рамку і різноманітні дрібниці для її прикраси (наприклад, маленькі м'які іграшки, гудзики, бісер, блискітки, нитки та ін.) За допомогою клею закріпіть ці прикраси на рамці, а потім збризніть зверху лаком для волосся з блискітками. Вставте портрет в рамку. Подарунок готовий!