Як зробити новорічну зачіску дівчинці.

Новий рік - це особливе свято для всіх, але найбільше його чекають діти. Значить, зробіть цей день незабутнім: прикрасьте будинок, не забудьте і про вашу маленьку принцесу. Знайдіть трохи вільного часу, щоб зробити новорічну зачіску дівчинці.
Інструкція
1
Розчешіть волосся дівчинки, розділіть їх на дві половини і зберіть в два тимчасових хвостика. Потім розділіть ще на дві частини, їх вийде чотири. Потім зробіть ще кілька проборов - вісім частин. З'єднайте всі хвостики між собою по колу за допомогою резиночек. Таким чином, у вас вийде зачіска, схожа на сніжинку. Щоб вона була новорічної, вплетіть в хвостики дощ або мішуру.
2
Розчешіть волосся і розділіть їх на три частини, зав'яжіть тимчасові хвостики. Передні зони розділіть ще на вісім частин - в кожній по 4 хвостика, але затягуйте їх сильно. З'єднайте хвостики між собою хрест-навхрест, зберіть разом по чотири. Решта кінці можете обмотати великий гумкою, або зібрати шпильками, надіньте ще резиночек. Підбирайте резиночки за кольором до плаття або скористайтеся першим варіантом - вплетіть дощ і мішуру.
3
Розчешіть волосся, розділіть їх на дві половини, зробивши посередині голови рівний проділ. Зберіть волосся в два хвоста і зафіксуйте кожен міцної гумкою. Розділіть хвостик на кілька пасом, закріпіть їх дрібними резиночками. Далі з'єднайте пасма разом великий гумкою і знову розділіть на дрібні. Таких «кишень» може бути декілька, все залежить від довжини волосся.
4
Вставте в кожен кишеню декоративну деталь, можете використовувати пластмасові футляри від кіндер-сюрпризу. Зафіксуйте футляр так, щоб він не випав і не переміщався. Прикрасьте хвостики стрічечками, підберіть їх за кольором до «футляру» або зробіть різнокольоровими. Зауважте стрічки нагорі хвоста, простягніть їх по всій довжині волосся, прикрасьте бантиками кінчики хвостиків.
Корисна порада
При виборі резиночек, стрічок та інших аксесуарів враховуйте колір сукні, загальне поєднання з нарядом. Врахуйте колір символу наступаючого нового року.