Як зшити халат для дитини. банний халат для дітей зшити.

Діти дуже хочуть бути схожими на маму і тата. А чому б не порадувати їх теплим махровим або фланелевим халатом, як у дорослих? Тим більше, що в ньому так тепло, зручно, і так приємно в нього загорнутися після прийняття водних процедур.
Вам знадобиться
  • - 80 см тканини;
  • - нитки в тон;
  • - швейна машинка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Для того щоб зшити м'який і зручний халат для дитини вам буде потрібно махрова тканина, якщо ви не зможете її придбати, то купіть пару махрових рушників, крім того, його можна зшити з фланелі або будь-який інший бавовняної тканини. Головне, щоб вона була м'якою, теплою і добре вбирала вологу.
2
Зробіть викрійку халата на великому аркуші паперу. Це може бути шматок шпалер або ватман. Покладіть тканину на рівну поверхню, виворітного стороною вгору. Розмістіть на ній викрійки з паперу, обведіть Кравецьким дрібному і виріжте гострими ножицями, залишаючи припуски на шви по одному сантиметру з кожного боку. Складати навпіл тканину не слід, так як тканина досить щільна і її буде важко викроювати.
3
Складіть деталі переду і спинки лицьовими сторонами один до одного. Змітайте плечові і бокові шви і стачайте їх на швейній машинці. Щоб шви не натирали ніжну шкіру дитини, обробіть їх косою Бейко. Для цього шов заутюжьте. Покладіть зверху бейку, приметайте її або приколіть шпильками і прітачать на швейній машинці з двох сторін. Якщо ви шиєте халат з більш легкої тканини, наприклад, фланелі. То шви буде досить обробити на оверлоге або зигзагоподібної рядком.
4
Всі краї халата (лінію запаху, рукав, горловину і низ) обшийте косою Бейко. Як застібки пришийте гудзики або кнопки, або зробіть халат із зав'язками та поясом. Для цього викроїте смугу довжиною на один метр більше обхвату талії дитини, складіть її навпіл, прострочіть на машинці, виверніть на лицьову сторону, допомагаючи собі який-небудь паличкою, наприклад, олівцем. Підігніть відкриті краї і зашейте їх потайним швом або застрочити на машинці.
5
Викроїте накладні кишені. Вони можуть бути найрізноманітнішої форми. Прикрасьте їх аплікацією або вишивкою і пришити до виробу. Халат готовий.