Як збільшити ріст народними засобами. Як набрати зростання.

Зростання людини зупиняється у віці 21 - 22 років. Так вирішила природа. Але в цьому питанні багато людей не знаходять з нею взаєморозуміння. Звичайно, переважна більшість методик орієнтовано на цю вікову групу. Збільшити свій ріст в зрілому віці теж можливо, це досягається за допомогою спеціальних гормональних препаратів та хірургічних операцій. Хоча підрости на пару сантиметрів можливо і за допомогою народних, домашніх засобів, але в основному за рахунок виправлення постави. Нижче наведені основні рекомендації збільшення зростання, виконати які під силу будь-якій людині.
Вам знадобиться
  • - турнік;
  • - гімнастичний килимок;
  • - зручний спортивний одяг
Інструкція
1
висите на турніку по кілька разів на день, починаючи з 15 -20 секунд, і поступово доведіть час до 2 - 3 хвилин. Ефективність даної вправи зросте, якщо ви будете виконувати його з обтяженням. Для цього прив'яжіть до ніг вантаж вагою від 3 до 7 кілограмів. Під час підходів розслабте м'язи спини. Покачивайте ногами з боку в бік.
2
Займіться плаванням. Цей вид спорту є відмінною гімнастикою для спини. Коли пливете, намагайтеся виконувати довгі помахи руками, начебто намагаєтеся до чогось дотягнутися. Це дуже ефективна вправа для зростання.
3
Намалюйте на стіні мітку значно вище свого росту. В стрибку намагайтеся дотягнутися до неї руками. Виконуйте таку вправу 2 -3 рази на день.
4
Як мінімум раз на день бігайте на свіжому повітрі. Для бігу вибирайте горбисту місцевість. Забирайтеся в гірку і прискорюйтеся на спуску по нескольку раз за час пробіжки.
5
Зміцнюйте м'язи спини і черевного преса. Це допоможе підтримувати хребет у правильному положенні. Ляжте на спину, по черзі піднімайте ноги якомога вище, намагайтеся не згинати їх в колінах. На животі вигинатися, руки і ноги прямі. Намагайтеся як би дотягнутися кінчиками пальців до ніг. Виконуйте кожну вправу по 5 - 10 хвилин.
6
Обов'язково включіть в раціон харчування якомога більше фруктів і овочів. Акцент робіть на яблуках, томатах і моркви. У цих продуктах міститься каротин, який в організмі перетворюється на вітамін А. Цей вітамін ще називають вітаміном росту. А ось цукор і солодощі постарайтеся виключити або обмежити. Вчені медики довели, що глюкоза здатна гальмувати ріст людини.
Зверніть увагу
Вченим давно відомо, що нікотин впливає на гіпофіз (виробляє гормон росту), пригнічуючи його.