Як вибрати хорошу ліжко.

Купівля ліжка - відповідальна справа. Незручне спальне місце і неякісний матрац можуть стати причиною безсонних ночей і головних болів вранці, проблем з хребтом або шиєю. На ліжку людина проводить третину свого життя, тому важливо, щоб вона була максимально комфортна і забезпечувала повноцінний відпочинок.
Інструкція
1
Визначте габарити ліжка, яка вам потрібна, залежно від розмірів спальні та кількості осіб, які будуть спати на ній. Ширина односпальним ліжка - близько 90 сантиметрів, яких цілком достатньо для одного сплячого. Але ситуації бувають різні, і якщо ви допускаєте можливість, що в майбутньому вам знадобиться двоспальне ліжко, краще відразу купите таку чи розгляньте полутороспальне варіант. Якщо площа спальні не дозволяє поставити широке ліжко, подумайте про модель, яка піднімається до стіни або відкривається у вигляді шафи.
2
Гарна ліжко - це в першу чергу хороший матрац. Він повинен бути не занадто твердим, але і не м'яким: і те, і інше негативно впливає на хребет. Щоб визначити м'якість, ляжте на спину і просуньте між матрацом і тілом руку. Якщо вона ледве-ледве проходить, то це гарне спальне місце. Поверніться на бік - хребет повинен залишитися прямим. Полежте трохи на ліжку, спробуйте різні пози. Якщо вам незручно, не можете робити висновків варіант.
3
Перевірте якість ліжка. Вимоги до вибору такі ж, як і до інших меблів. Якість визначається ціною, так, наприклад, ДСП дешевше, але це незручний, неекологічних і менш довговічний матеріал, ніж дорогі породи дерева. Орієнтуйтеся на фінансові кошти, але не економте, якщо є можливість.
4
Враховуйте свої проблеми зі здоров'ям. Алергікам потрібно з'ясувати, з чого виготовлений матрац - якщо є алергія на натуральні матеріали, вибирайте поролон або інший синтетичний наповнювач. Людям, страждаючим від хворобливих сдавливаний ділянок тіла, які стикаються з ліжком, підійдуть водяні матраци, так як вони рівномірно розподіляють вагу людини. Вибираючи ліжко для літніх, зверніть увагу на її висоту. Сидячи на краю ліжка, людина повинна стосуватися стопами підлоги.
5
Якщо для вас важливий зовнішній вигляд меблів, зверніть увагу на конструкцію ліжка. Деякі моделі є справжніми витворами мистецтва, з безліччю оригінальних декоративних елементів. Любителі мінімалізму, як правило, вибирають найпростіші ліжка з прямокутними спинками. Сьогодні існує величезний вибір дизайнів: різні відтінки, форми, деталі, спинки і ніжки. Можна навіть замовити виготовлення ліжка за індивідуальним проектом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ruEFU_IxmV4
Корисна порада
Не соромтеся при покупці ліжка оглядати її з усіх сторін, лежати на ній і ворочатися, адже вам доведеться спати на обраної моделі ще років десять.