Як робити вінілові наклейки. Як зробити альбом для наклейок.

Креативні люди люблять креативні рішення. Вінілові наклейки - стікери - це, мабуть, найшвидший спосіб оживити поднадоевший інтер'єр або надати своєму автомобілю незабутній вигляд. Їх виготовляють друкарським способом, завдаючи малюнок на високоякісну вінілову плівку. Такий малюнок можна придбати в інтернет-магазинах або магазинах для дизайну інтер'єру. Вінілові наклейки мають нижній клеїться шар, тому приклеїти їх до гладкої стіни або поверхні автомобіля не складає труднощів.
Інструкція
1
Деякі любителі дизайну воліють робити вінілові наклейки самостійно. Для цього необхідна спеціальна плівка, комп'ютер, олівець і лінейка.Создайте на комп'ютері оригінальний малюнок, обробіть його у векторній програмі Сorel. Малюнок повинен бути простим, але виразним. Краще, якщо він буде однотонним.
2
Купіть в канцелярському магазині або в магазині будівельних матеріалів плівку фірми Oracal або Avery (якщо не знайдете в магазині, замовте по інтернету!) Потрібного кольору.
3
Розстелите обрану вами плівку на поверхні столу або на підлозі глянсовою стороною вниз. За допомогою олівця і лінійки перенесіть на плівку створений вами малюнок. В цьому дуже допоможе розкреслений на сантиметрові квадратики зворотна сторона плівки!
4
Акуратно виріжте ножицями малюнок по контуру. Переверніть його глянсової стороною вгору і наклейте на неї монтажний скотч. Так вам буде зручніше приклеювати малюнок на обрану поверхню.
5
За допомогою сухої ганчірки або м'якої щітки очистіть обклеюваної поверхню від пилу. Намітьте олівцем місця приклеювання стікера.
6
Прикладіть наклейку зворотною стороною на зазначене місце і закріпіть її смужкою монтажного скотча, щоб вона не рухалася. Акуратно зніміть з плівки частина розлініяної підкладки, а саму плівку приклейте до поверхні, ретельно розгладжуючи її плоским предметом (кредитною карткою, ракелем, широким пластиковим шпателем). Поступово, частина за частиною, зніміть всю підкладку, наклеюючи водночас стікер.
7
Після приклеювання всього малюнка ще раз розгладьте його ракелем, щоб вигнати все бульбашки повітря і приклеїти стікер ідеально!
Іноді хочеться надати більш естетичний вигляд носію інформації, скажімо, якщо ви збираєте відеоколекцію або фототеку. Також можна зробити святковий принт, і диск придбає вигляд цілком пристойного подарунка. Таку процедуру можна зробити самому будинку за допомогою нехитрих пристосувань.
Інструкція
1
Надрукуйте необхідний малюнок на спеціальному фотопапері для виготовлення таких наклейок. Але такий спосіб має багато негативних відгуків, оскільки якщо неточно помістити наклейку на поверхні диска, можна поламати і сам диск, і привід. Також асиметричні наклейки можуть розбалансувати диск, що може привести до проблем при зчитуванні інформації та псуванні диска.
2
Придбайте собі DVD-RW з можливістю LightScribe. За допомогою цієї можливості можна випалювати на спеціальних дисках чорно-білу картинку. Коштує він не набагато дорожче звичайного дисковода, але теж є ідеальним рішенням. Підійде для невибагливих користувачів, оскільки картинки виходять посередньої якості.
3
Створіть наклейку за допомогою програми Nero. Для цього запустіть програму, перейдіть на вкладку «Додатки» і натисніть кнопку «Зробити наклейку або етикетку». Після цього виберіть зі списку один з них, внесіть його на свій розсуд і збережіть. Вставте диск, на якому хочете зробити наклейку і натисніть «Запис». Якщо ваш дисковод підтримує запис наклейок, то почнеться запис.
4
Роздрукуйте наклейку за допомогою спеціального фотопринтером, який підтримує подібну функцію. Щоб відправити наклейку на друк, створіть її і збережіть за допомогою програми Nero, як описано вище.
5
Скористайтеся послугами сервісного фотоцентра, якщо у вас немає необхідного обладнання. На сьогоднішній день практично всі центри і друкарні можуть задовольнити такі запити.
6
Однак якщо ви все ж вирішили робити наклейки самостійно, уважно вивчіть склад фарби, щоб він не вплинув на сам диск і не зіпсував його. Також деякі клейкі речовини можуть негативно вплинути на захисне лакове покриття вашого диска (такі речовини звичайно виготовлені на основі розчинників, які роз'їдають лак).