Як робити орігамі для початківців. орігамі розгортки.

замислювалися ви в дитинстві, коли складали з паперу кораблик, що ви займаєтеся древнім східним мистецтвом орігамі? Орігамі в перекладі з японської - «складена папір». У Китаї та Японії воно було поширене дуже широко серед вищого стану. А зараз це мистецтво не знає кордонів і займатися ним можна будь-якій людині. Є кілька видів орігамі, найпоширеніші - це модульне орігамі, розгортка, кірігамі - з використанням ножиць, мокре складання і просте орігамі. Якщо ви хочете навчитися цьому древньому і незвичайного мистецтву, то починати краще за все з простого орігамі.
Інструкція
1
Візьміть прямокутний аркуш паперу зеленого або білого кольору. Для орігамі існує спеціальний папір, але для перших уроків підійде і проста офісна. Зігніть аркуш навпіл.
2
Зігніть і розігніть почергово верхні кути получившегося прямокутника. Потім зігніть і розігніть верхню чверть прямокутника. У вас повинні залишитися добре видимі сліди від складок. Після цього зігніть верхню чверть прямокутника і загніть боки фігури.
3
Розсуньте верстви верхнього трикутника і загніть вгору кути підстави. Потім зігніть навпіл квадратну частину підстави. Не поспішайте, стежте за тим, щоб складки виходили рівними і яскраво вираженими.
4
Загніть краю фігури до середини.
5
Зігніть і розігніть знову підставу. Розсуньте нижні шари паперу, загніть підставу вгору і витягніть кути в різні боки. У вас повинно вийти підставу у вигляді човника.
6
Розсуньте стінки утворилася човники і загніть вниз її правий і лівий краю.
7
Висувайте акуратно в сторони обидва пелюстки біля основи фігури. Ви побачите, що фігура стала нагадувати жабу. Загніть підставу жаби гармошкою.
8
Переверніть жабу і натиснете на спинку. Якщо ви все зробили правильно, жаба підстрибне вгору. Тепер можна зробити безліч різнокольорових жаб різного розміру і влаштувати змагання зі стрибків.
9
Зробіть для жаби кораблик. Візьміть квадратний аркуш паперу будь-якого кольору, крім зеленого. Складіть лист так, щоб вийшов трикутник. Потім розгорніть і складіть трикутником ще раз, але з іншого боку.
10
Складіть до центру всі чотири кута, так щоб вийшов квадрат менше первинного. Переверніть квадрат і знову складіть всі кути до центру. Повторіть процедуру ще раз.
11
Візьміть верхню і нижню сторону квадрата і обережно розгорніть їх так, щоб вийшли труби. Тепер візьміть два інших краю і витягніть їх вгору. Складіть фігурку навпіл. Кораблик для жаби готовий!.