Як запустити ботів в кс.

Боти CS допомагають урізноманітнити ігровий процес за відсутності інтернету або при малій кількості гравців на створеному сервері. Ботами управляє комп'ютер і вони є відмінним засобом для тренування своїх персональних і командних ігрових навичок.
Вам знадобиться
  • Архів zBot останньої версії.
Інструкція
1
Скачайте на будь-якому тематичному форумі або сайті архів ZBot. Скористайтеся посиланням на скачування найбільш пізньої версії скрипта, т.к. ігрове взаємодія в ній максимально налагоджено і боти мають хоч якісь навички роботи в команді.
2
Разархівіруйте отриманий архів за допомогою архіватора (WinRAR або WinZIP). Скопіюйте файли з Розархівувати папки в директорію гри Counter Strike, в папку cstrike. При відповідному повідомленні замініть зазначені файли.
3
Запустіть гру за допомогою ярлика робочого столу або виконуваного файлу hl.exe з папки програми. Виберіть пункт New Game, задайте необхідні параметри гри та натисніть Create. Дочекайтеся закінчення завантаження створюваної карти.
4
Для створення бота зайдіть в консоль за допомогою натискання клавіші «~». Введіть команду bot_add
5
Введіть даний запит рівно стільки разів, скільки хочете створити ботів. Якщо вам потрібен гравець для певної команди, то до введеної рядку додайте постфікси _t або _ct. Наприклад, bot_add_ct. Даний запит створить бота в команді контр-терористів.
6
Для автоматичного створення ворогів можна ввести команду bot_quota 19, де «19» - необхідна кількість ботів. Рівень складності ворогів встановлюється через функцію bot_difficulity 0 (значення від 0 до 2, де 2 - максимально важкі вороги). Вводити всі параметри настройки необхідно безпосередньо перед додаванням ботів, інакше зміни не набудуть чинності.
7
Для налаштування деяких установки не через консоль в режимі гри натисніть кнопку клавіатури «H». Можна задати будь-які параметри, від складності до екіпіровки ботів. При необхідності можна вбити ворогів через команду bot_kill або відповідний пункт меню.
Корисна порада
Якщо ви хочете зіграти один проти команди декількох учасників, то потрібно відключити відповідні параметри: mp_limitteams 0mp_autoteambalance 0Первая команда відключає ліміт на кількість гравців в команді, а другий - автобаланс по командам.