Як підключити бездротові навушники до телевізора. чи можна підключити навушники до телевізора.

Використання бездротових навушників дозволяє дивитися телевізор, не заважаючи при цьому оточуючим. Це дуже актуально для невеликих квартир або тих сімей, в яких виховуються маленькі діти. Для використання таких навушників буде потрібно їх настройка.
Інструкція
1
Підключіть мікропередавач до джерела живлення. Якщо прилад використовує батарейки, зніміть задню кришку і вставте елементи живлення у відповідний роз'єм, після чого одягніть кришку назад. Якщо прилад використовує блок живлення, підключіть його до передавача за допомогою відповідного штекера, після чого включіть в мережу.
2
Далі підключіть мікропередавач до гнізда телевізора, відповідального за лінійний вихід звуку. Як правило, він має інтерфейс типу «тюльпан». В деяких моделях телевізорів використовується роз'єм з іншим інтерфейсом. Якщо ваш телевізор має один з таких роз'ємів лінійного виходу, заздалегідь придбайте відповідний перехідник. Також в деяких моделях є спеціальний аудіо вихід для підключення навушників.
3
Далі включите мікропередавач за допомогою відповідної кнопки. При правильній його роботі повинен загорітися індикатор, що сигналізує про нормальний режим роботи.
4
Після цього необхідно включити пристрій для радиоприема, до якого підключені самі навушники. Зазвичай це робиться за допомогою повороту коліщатка, відповідального за регулювання рівня гучності звуку. Здійсніть за допомогою призначеної для цього кнопки сканування діапазону, щоб знайти сигнал від передавача. В деяких випадках це може вийти не відразу, так як на цих же частотах мовлять деякі радіостанції. При невдачі натисніть кнопку скидання результатів пошуку і повторіть спробу сканування діапазону.
5
Далі буде потрібно регулювання рівня звуку. Оптимальною гучністю вважається рівень у п'яту частину або чверть від максимально можливого. При установці гучності більше третини істотно підвищується ризик спотворення звуку та інших перешкод.
6
При перегляді телевізора з відстані більше 7-8 метрів значно погіршується якість прийому переданого сигналу. В деяких випадках він може пропадати зовсім.
Зверніть увагу
Бездротові навушники для телевізора найчастіше використовуються сучасними любителями цифрових новинок техніки за рахунок своєї інноваційної бездротової технології передачі звуку. Завдяки такому вмілому поєднанню високотехнологічного підходу і досить помірної ціни при широкому асортименті на ринку такі навушники швидко стали займати лідируючі позиції.
Корисна порада
При цьому сигнал передається за принципом пульта дистанційного керування до телевізора і тільки на відстані прямої видимості. Плюси бездротових навушників - свобода пересування по квартирі, офісу, заміського будинку. В ідеалі, навушники повинні забезпечувати чутливість не менше 100 дБ. В іншому випадку звук може виявитися занадто тихим при використанні навушників з плеєром або телефоном. 6. Як вибрати навушники і яку модель - дротову або бездротову?