Як вивести Webmoney на карту Visa.

Якщо у вас є пластикова карти системи Visa, перевести на неї свої гроші з гаманців WebMoney ви можете двома способами. По-перше, через звичайний банківський переказ на рахунок своєї картки. По-друге, є можливість прикріпити картку до свого WMID і потім поповнювати з wmz-гаманця. В обох випадках, спочатку вам треба буде отримати формальний атестат і пред'явити Центру атестації WebMoney свої документи.
Вам знадобиться
  • - скани документів;
  • - платіжні реквізити картки;
  • - комп'ютер або комунікатор;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Виведіть свої гроші банківським переказом. Для цього попередньо відскануйте сторінки свого паспорта та ІПН. Надішліть отримані кольорові зображення в Центр атестації WebMoney для перевірки.
2
Дочекайтеся закінчення перевірки - вона може тривати від декількох годин до декількох днів. Після успішного проходження перевірки оформіть замовлення на виведення коштів на спеціальній сторінці.
3
Будьте уважні при заповненні форми замовлення. Не соромтеся зайвий раз уточнити у своєму банку всі необхідні платіжні реквізити та ретельно вивчіть інструкції WebMoney щодо правильного заповнення полів форми.
4
Надішліть готову форму замовлення і чекайте результатів перевірки. Якщо ви коректно заповнили форму, вам на кіпер прийде відповідне повідомлення і рахунок до оплати. В рахунок увійдуть замовлена вами сума і комісія системи.
5
Сплатіть рахунок і чекайте, поки гроші надійдуть вам на карту. Як правило, вони приходять через пару днів. Якщо ви відмовитеся оплачувати рахунок, переклад буде скасовано і ваші гроші залишаться на гаманці WebMoney.
6
Прикріпіть карту Visa до свого WMID. Для цього спочатку відскануйте всі значущі сторінки свого паспорта і лицьову сторону банківської карти. Якщо картка не іменна, зробіть скан з бланка договору, який ви уклали з банком при отриманні картки, або з виписки по рахунку. На скане договору/виписки чітко повинні бути видні ваші ПІБ та номер карти, а також печатку банку.
7
Надішліть скани в Центр атестації WebMoney. Дочекайтеся результатів перевірки ваших даних. Якщо все гаразд - приступайте до процедури прикріплення карти до WMID.
8
Вкажіть на спеціальній сторінці всі необхідні для прикріплення карти дані. Оплатіть послугу за чинним тарифом. Через 2-4 робочих дні на рахунок вашої картки надійде платіж в розмірі $ 10 (якщо у вас рублевий рахунок - рублями за діючим курсом). Разом з грошима ви отримаєте авторизаційний код.
9
Введіть отриманий код на сторінці прив'язки карти - тільки після цього процедура прив'язки буде завершена. Прив'язана карта відобразиться у вашому WMID, як звичайний wm-гаманець, і ви зможете переводити на неї гроші стандартними інструментами кіпера.
Всі українські користувачі системи електронних платежів Webmoney задавалися питанням про те, як найкраще вивести готівку. Особливо це питання хвилює тих, хто успішно заробляє в мережі інтернет. Адже в цьому випадку важливо обміняти Вебмані в Україна без істотних фінансових втрат.
Вам знадобиться
  • Якась сума на гаманці Webmoney, банківська картка, інтернет.
Інструкція
1
Оформіть банківську платіжну картку. На сьогоднішній день цей спосіб виведення зароблених грошей з Webmoney є найбільш зручним і надійним. Зверніться по допомогу в будь-який банк, який надає такі послуги, і його працівники із задоволенням допоможуть розібратися в процесі оформлення пластикової картки. Тільки особливо уважно поставтеся до вибору банку, оскільки деякі з них є проблемними, і ви не зможете отримати потрібні фінанси. Одним з найпопулярніших банків, який працює з системою Webmoney, є "Приватбанк". Він пропонує своїм клієнтам вигідні умови, що дозволяє максимально скоротити фінансові втрати. До того ж банкомати цього банку є практично в кожному населеному пункті України.
2
Зверніться по допомогу до дилерів або в обмінні пункти. На жаль, не у всіх містах України є посередники, які готові вам видати готівку за певний відсоток. Цей відсоток береться за надані послуги і може коливатися в розмірі від 3 до 20% від усієї суми виводяться фінансів. Варто зауважити, що чим нижче загальна сума грошей, яку ви бажаєте зняти, тим вище буде відсоток. Крім того такі обмінники занижують курс рубля, євро, долара для того щоб заробити.
3
Знайдіть людину, яка буде згоден за невелику (або велике) винагорода обмінятися готівкою грошовими знаками за переклад цієї суми в системі Webmoney. Цей спосіб є ризикованим, особливо, якщо ви не знаєте людину, яка може виявитися шахраєм і попросту забрати ваші накопичені гроші з Webmoney. Тому бажано користуватися послугами перевірених особистостей і при перекладі ставити захист кодом протекції, який збереже ваш баланс недоторканним. На жаль, даний спосіб не підходить для тих людей, які бажають вивести велику суму грошей. Та й за такий комерційний обмін доведеться добре заплатити, тому що мінімальна комісія системи становить 0,8%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mw4FBIB-LzI
Зверніть увагу
Не поспішайте оформляти пластикову картку в першому ліпшому банку. Використовуйте інтернет, щоб дізнатися більше про переваги виведення готівки Webmoney. Бажано самостійно пройтися по всіх банках і дізнатися їх умови отримання електронних грошей. Після цього порівняйте отриману інформацію і робіть висновки.
Корисна порада
Спробуйте обміняти валюту в обмінних пунктах мережі інтернет. Іноді це дозволяє заощадити гарну суму в результаті при конвертації іншої валюти дилером. Не виводьте відразу велику суму через неперевірені обмінні пункти. Після того як ви на руки отримаєте невелику кількість грошових знаків - можете переводити більшу кількість кровно зароблених фінансів.