Як відправити гроші на банківську карту.

Останнім часом все більшого поширення набувають дистанційні покупки на умовах передоплати, коли покупець оплачує товар, перераховуючи грошові кошти на банківську карту, приналежну продавцю. Поповнити рахунок банківської карти одержувача можна за допомогою готівкових або безготівкових грошових коштів.
Вам знадобиться
  • Паспорт, реквізити одержувача, банківська карта або документ, що засвідчує вклад (ощадна книжка).
Інструкція
1
Узгодьте з одержувачем суму, що підлягає оплаті. Попросіть надати вам всі необхідні реквізити: - найменування банку або його підрозділу; - номер кореспондентського рахунку; - БИК; - ІПН; - номер банківської карти і термін її дії; - номер розрахункового рахунку; - прізвище, ім'я, по батькові власника картки.
2
Якщо ви хочете поповнити рахунок одержувача за допомогою готівкових коштів, з'явитеся в найближчий підрозділ банку, що фігурує в реквізитах одержувача. Пред'явіть оператору банку паспорт. Повідомте йому реквізити, отримані від власника банківської карти, і суму, яку ви хочете внести на рахунок. Отримайте у оператора документ, що підтверджує внесення грошової суми на рахунок. Цією ж послугою можна скористатися через деякі сторонні банки. Однак, майте на увазі, що в таких випадках банківська комісія зазвичай складає від 2%.
3
Якщо ви є власником власної банківської картки, оформленої тим же банком, що і карта одержувача, у вас є можливість швидкого переказу грошей через банкомат. Вставте банківську картку в банкомат, обслуговуючий ваш банк, і введіть ПІН-код. Слідуючи електронним вказівниками, виберіть функцію «переказ грошових коштів» (формулювання в різних банкоматах може дещо відрізнятися). За допомогою клавіш з цифрами введіть номер картки одержувача. Ретельно перевірте правильність введеного номера і підтвердіть операцію. Після закінчення обслуговування банкомат видасть вам чек про здійснення операції. Не забудьте забрати свою картку. Останнім часом деякі банки надають власникам карт можливість отримувати банківські послуги за допомогою інтернету та мобільного зв'язку. Ознайомтеся з керівництвом банку-емітента по користуванню такими послугами і дотримуйтесь інструкції, викладеної в керівництві.
4
Якщо ви є власником банківського вкладу до запитання, за яким, відповідно до договору, ви можете здійснювати видаткові операції, прийдіть в свій банк. Пред'явіть оператору паспорт і документ, що засвідчує вклад (ощадну книжку). Напишіть заяву за формою, запропонованою оператором банку, на переклад частини грошових коштів зі свого вкладу на рахунок карти одержувача. Переконайтеся, що ви правильно вписали реквізити одержувача. Після закінчення обслуговування візьміть у оператора банку документ, що підтверджує перерахування грошей на карту. Зауважте, що такий переклад можна зробити незалежно від того, в якому банку оформлена карта одержувача.
Зверніть увагу
Уточніть у оператора банку суму комісії, що підлягає сплаті при здійсненні операції. Майте на увазі, що за замовчуванням грошові кошти на рахунок карти одержувача надійдуть за вирахуванням стягнутої банком комісії.
Корисна порада
Зберігайте чеки, що підтверджують внесення грошової суми на рахунок продавця до тих пір, поки не отримаєте товар, який ви оплатили.