Як використовувати "Зінеріт".

Безліч засобів для позбавлення від прищів і вугрової висипки мається на сучасному арсеналі дерматологів. Одним з найефективніших препаратів, що показав позитивний результат, є «Зінеріт». Це комбінований засіб, до складу якого входять два активних компоненти: цинк і еритроміцин. Препарат випускається в порошкоподібному вигляді для приготування розчину, в комплекті також є аплікатор і розчинник.
Інструкція
1
Основою препарату є еритроміцин - це антибактеріальний засіб, що надає згубний вплив на більшість бактерій, що викликають появу вугрів. Комбінація еритроміцину і цинку ще більш ефективна, так як цинк не дає мікроорганізмам пристосуватися до антибіотика і нейтралізувати його дію.
2
«Зінеріт» комплексно впливає на покриви шкіри, надаючи протизапальну і антибактеріальну дію, він також зменшує сальність шкіри і кількість «чорних крапок».
3
Після придбання ліки роздрукуйте упаковку, у флакон з порошком налийте додається розчин, щільно закрийте кришку і ретельно збовтайте масу, інтенсивно потрушівая ємність не менше хвилини. Після цього зніміть з флакона кришку, аплікатор із захисним ковпаком загвинтите на флакон. При цьому ні в якому разі не від'єднуйте елементи аплікатора. Після цього зніміть захисний ковпак з аплікатора і перевірте щільність закріплення, у разі необхідності притисніть його щільніше. Тепер «Зінеріт» можна пріменять.Іспользовать препарат слід 2 рази на день, перед нанесенням шкіру слід очистити від бруду і пилу.
4
Наносите ліки не тільки на проблемні або уражені ділянки шкіри, а й на всю поверхню шкіри обличчя і шиї, якщо на шиї також мається висип. Для цього флакон з ліками нахиліть, злегка натисніть і за допомогою аплікатора нанесіть тонким шаром на поверхню шкіри, ступінь нанесення регулюється силою натискання флаконом на шкіру. Приблизна разова доза дорівнює 0.5 мл розчину, який не залишає на шкірі сліду. У разі необхідності поверх нанесеного препарату можна накладати макіяж.
5
Перші ознаки дії стають видні через пару тижнів, застосовуйте цей препарат не менше 3 місяців. У рідкісних випадках у хворого може спостерігатися подразнення і свербіж, а також відчуття печіння.
6
Після використання препарату на обличчі відчувається тонка плівка, що обволікає всю поверхню обличчя. Крім того, попадання препарату в рот викликає гіркоту, а попадання в очі - печіння.
Зверніть увагу
Приготований розчин «Зінеріта» можна зберігати до 5 тижнів при кімнатній температурі. У літній період зберігайте препарат в холодильнику.
Корисна порада
«Зінеріт» сильно пересушує шкіру, тому потрібне посилене її зволоження.