Як зняти пароль з архіву.

Архіви - це зручний спосіб для зберігання великих обсягів інформації. Для того щоб забезпечити безпеку зберігається інформації, при їх створенні застосовуються паролі. В процесі разархивирования інформації для того, щоб відкрити містяться в них файли, необхідно ввести пароль.
Вам знадобиться
  • - архів, захищений паролем (наприклад, за допомогою архіватора WinRAR);
  • - архіватор WinRAR;
  • - пароль або програма для підбірки паролів (наприклад, AAPR (Advanced Archive Password Recovery).
Інструкція
1
Встановіть архіватор на комп'ютер. Потім правою кнопкою миші натисніть на архів, захищений паролем. Створіть або виберіть папку, в яку ви будете витягувати файли з архіву. Після появи віконця з пропозицією ввести пароль для захищеного файлу. При наявності пароля введіть його і натисніть кнопку підтвердження ОК. Час розпаковування архіву залежить від обсягів файлу і працездатністю комп'ютера.
2
Якщо у вас відсутній пароль, а архів викачаний з інтернету, то подивіться пароль на сайті, з якого він був завантажений. На сайті може бути інструкція з пошуку пароля.
3
Запустіть програму Advanced Archive Password Recovery (AAPR). У вікні, Encrypted ZIP/RAR/ACE/ARJ-file вкажіть шлях до місця, де розташований архів. У списку Type of attack вкажіть спосіб, яким програма буде шукати пароль до архіву. На вкладці Length вкажіть мінімальну і максимальну довжину пароля.
4
При виборі методу перебору (Brut-force) виберіть символи, використовувані для пошуку (цифри, букви або букви з цифрами) і діапазон пошуку. Крім цього, виберіть початкове і кінцеве значення пошуку.
5
При виборі методу перебору паролів, що знаходяться в словнику (Dictionary), можна здійснити як за допомогою вбудованого в програму словника (в рядку Dictionary file path буде вказано шлях до текстового файлу в папці ARCHPR), так і за допомогою будь-якого іншого словника, який можна вибрати, натиснувши кнопку Select dictionary file.
Зверніть увагу
Підбір довгих паролів може зайняти тривалий час, тому використовуйте програму AAPR для підбору паролів, довжина яких не більше восьми символів.
Корисна порада
Якщо у вас на жорсткому диску є у відкритому вигляді один з файлів, що знаходиться в захищеному архіві, то виберіть відповідний метод підбору пароля через plain text.
В операційних системах кожного комп'ютера є система захисту важливих файлів і папок від змін. Вона може викликати цілком серйозні незручності при роботі з операційною системою. Приміром, неможливо видалити, змінити файли або перейменувати. Щоб справитися з даною проблемою, потрібно зняти захист з папок і файлів ОС.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Спочатку потрібно відключити UAP (LUA). Якщо у вас немає бажання відключати цю функцію у вашому профілі, перейдіть в "Administrator", там UAP відключений.
2
Найпростіше зняти захист з усього диска. Для цього пройдіть в "Мій комп'ютер".
3
Клацніть правою клавішею миші на системний розділ, виберіть "Properties".
4
Пройдіть в розділ "Security". Все галочки, що міняють доступ, не активні.
5
Натисніть кнопку "Advanced".
6
Далі перейдіть в розділ "Owner".
7
Виберіть вашого користувача і поставте галочку біля "Replace owner on subcontainers and objects". Натисніть "ОК".
8
Далі у вас почнеться сканування всіх файлів на системному диску.
9
Це може протривати трохи по часу. Протягом цього періоду ОС не відповідатиме на команди. Не хвилюйтеся і дочекайтеся закінчення операції.
10
Закрийте властивості диска, і відкрийте їх знову.
11
Галочки повинні бути активні. Для забезпечення повного доступу до файлам і папок поставте галочку біля "Full Control".
12
Після цієї процедури у вас буде доступ до редагування захисту різних файлів. Для зміни або видалення увійдіть у властивості файлу.
13
Пройдіть в розділ "Security". Поставте галочку біля "Full Control".
14
Ви так само можете надати доступ до файлам всім користувачам цього ПК. В розділі "Security" натисніть кнопку "Add".
15
Далі в вікні наберіть "Everyone". Дозвольте пункту "Everyone" повний контроль (Full control).