Як зробити приховане освітлення.

Автомобіль майже завжди висловлює індивідуальність свого господаря. Часто, купуючи нове авто, власники не завжди залишаються задоволені його зовнішніми характеристиками. Тому самостійно доопрацьовують його, надають йому особливий шарм. Важливу роль в цьому відіграє прихована підсвічування.
Інструкція
1
Підсвічування салону автомобіля не тільки надає йому індивідуальність, але ще й забезпечує додаткове освітлення. Особливо добре виглядає неонова підсвітка. В її допомогою ваш автомобіль буде прекрасно виділятися на дорозі. За рахунок вміло підібраної колірної гами вона допоможе швидко зняти втому під час відпочинку водія.
2
При обладнанні на автомобіль підсвічування підбирайте різні кольори для панелі приладів і для акустики. Зробіть накладки для педалей, а також неонові ручки для механічної коробки передач. При використанні прихованого підсвічування сховайте джерело світла за окремою деталлю, щоб він не був видний для очей, але при цьому висвітлював необхідний простір. Використовуйте приховане освітлення для стелі автомобіля, при цьому всередині машини вийде м'яке освітлення, не дратівливе очей.
3
Найпопулярніший сьогодні светодизайн автомобіля - це світлодіодне підсвічування днища. Вона створює візуальний ефект польоту над землею, невагомості. Особливо красиво виглядає на мокрому асфальті або в сніжну зимову погоду. Спеціальні комплекти підсвічування днища автомобіля продаються в автомагазинах, їх можна замовити через інтернет-магазини. Для її установки, спочатку подовжите дроти на стрічці, потім акуратно приєднайте її до габаритів. Саму стрічку проклейте суперстійким клеєм по всьому днищу автомобіля.
4
Щоб досягти максимальної якості та легкості, використовуйте комплекти зі над'яскравих вологозахищеними світлодіодними стрічками. Вони дуже насичені, мають спеціально спрямований потік світла, який буде правильно висвітлювати дорогу під автомобілем, відбиватися від неї, посилювати візуальний ефект польоту. Такі стрічки не вимагають розсіювачів і відбивачів. Вони відразу готові до використання.
5
Світлодіодні лампи захищені від вологи, дуже міцні і стійкі до різних механічних впливів, економлять електроспоживання. Для більш повного ефекту вибирайте яскраво-зелений, білий, червоний, жовтий або синій кольори. Зробіть підсвічування спереду одним кольором, ззаду - іншим, а з боків - третім.