Як вивести кров на одязі. Як прибрати плями крові з одягу.

Плями крові з одягу важко видалити за допомогою звичайного прання з використанням відбілюючого порошку. Багаторазові прання в підсумку допоможуть освітлити або навіть видалити пляму, але є більш продуктивні і швидкі способи вивести кров на одязі.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - перекис водню;
  • - відбілювач.
Інструкція
1
Визначте «вік» плями. Свіжі плями зазвичай мають яскравий насичений колір, а застарілі сліди від крові набувають коричневий відтінок.
2
Спробуйте позбутися плями відразу ж після його виникнення. Якщо ви відразу ж помітили, що з'явилася пляма, то змочіть його слиною. Від невеликих цяток крові, так можна позбутися, але великі плями підлягають подальшому виведенню.
3
Протріть пляма розчином нашатирного спирту. Підготуйте розчин з трьох ложок нашатирного спирту і півлітра води. Ретельно протріть отриманим складом пляма крові.
4
Змочіть пляма розчином перекису водорода.Ватний диск змочіть 3% перекисом водню і злегка промокніть місце виведення плями.
5
Поперіть річ або замийте водой.Несколько раз прополощіть оброблену річ у холодній воді, потім виперіть будь-яким способом - в пральній машині (вибирайте звичний режим) або вручну.
6
Якщо вивести кров на одязі не вдалося, значить, пляма старе і позбутися його буде складніше. Для замочування підійде розчин кальцинованої соди або кухонної солі, в який слід помістити річ на 10-12 годин.
7
Обробіть плями рідким отбелівателем.Белую тканину додатково змочіть розчином відбілюючого кошти. Виперіть тканину. Використовуйте звичайний пральний порошок або господарське мило для прання. Кілька разів прополощіть тканину в холодній воді. Додайте в воду для полоскання невелику кількість оцту.
8
Пам'ятайте, що сильно старі плями крові видалити повністю неможливо. Спробуйте обробити пошкоджені місця сумішшю бури, розчину аміаку і води.
Трапляється, що на одяг потрапляють краплі крові. Свіжі плями легко піддаються виведенню, а для боротьби із застарілими вам доведеться докласти чимало зусиль і часу.
Вам знадобиться
  • Куховарська сіль, перекис водню, лимонний сік, кисневий відбілювач, нашатирний спирт.
Інструкція
1
Виверніть одяг з плямою від крові на виворітну сторону. Промийте забруднення під струменем холодної води до повного зникнення. Якщо пляма була свіже, від нього не залишиться й сліду. Після виперіть одяг у пральній машині з високоактивним порошком.
2
Розчиніть у літрі води кілька столових ложок повареної солі. Помістіть забруднене місце одягу в отриманий розчин. Залиште в такому положенні на 30-40 хвилин. Потім щіткою акуратно потріть пляму. Прополощіть тканину і виперіть з порошком для жирних плям.
3
Покладіть забруднений одяг на стіл так, щоб вам було зручно її чистити. З виворітного боку підкладіть білу тканину або паперову серветку. Змочіть ватяний тампон в 3% -ий перекису водню і обробіть забруднене місце від країв до середини. Залиште на кілька хвилин і протріть перекисом ще раз. Коли пляма повністю зникне, прополощіть тканину в холодній воді і виперіть. Даний метод ідеально підходить для очищення білих речей.
4
Використовуйте лимонний сік для виведення плям з делікатних тканин. Покладіть виріб на рівну поверхню, приклавши з виворітного боку забруднення паперову серветку або білу тканину. Вичавте на пляму сік половини лимона і почекайте пару хвилин. Після прополощіть тканину в холодній воді. Якщо необхідно, заперіть слід від плями з господарським милом або засобом для виведення плям.
5
Розстелите виріб на столі і полийте газованою мінеральною водою. Залиште в такому положенні на декілька хвилин. Потім промийте оброблювану ділянку в проточній воді. Виперіть одяг звичайним способом.
6
Скористайтеся кисневим відбілювачем для видалення плям з білих тканин. У таз налийте холодну воду і додайте невелику кількість відбілювача. Замочіть забруднений одяг в отриманому розчині на ніч. Вранці потріть слід від плями м'якою щіткою і прополощіть одяг у великій кількості води.
7
Розмішайте в 500 мл води 3 столові ложки 10% -ого нашатирного спирту. Змочіть ватяний диск в рідині і обробіть забруднені ділянки одягу від краю до центру. Промийте слід від плями під струменем холодної води.