Як оновити нетипову конфігурацію.

Конфігурації для додатка "1С: Підприємство" існують типові та нетипові. Типова конфігурація випускається розробником і використовується кінцевим користувачем в первісному вигляді, а нетипова може бути написана з «нуля», або доопрацьована з урахуванням типовий.
Інструкція
1
Визначте, яка саме конфігурація програми "1С: Підприємство" встановлена на вашому комп'ютері, так як способи поновлення конфігурації будуть різними. Якщо ви використовуєте типову конфігурацію, тоді вам необхідно просто виконати дію «Завантажити змінену конфігурацію». Якщо ви є власником нетипової конфігурації програми, тоді виконайте наступні дії.
2
Підготуйте для поновлення нетипової конфігурації наступні об'єкти. По-перше, у вас повинна бути встановлена сама конфігурація. По-друге, знайдіть типову конфігурацію того релізу, який вами використовується. По-третє, вам буде потрібно знайти типову конфігурацію останнього релізу тієї версії, яку вам необхідно отримати в результаті оновлення. По-четверте, зробіть копію файлу конфігурації вашої встановленої версії програми "1С: Підприємство".
3
Порівняйте конфігурації встановленої програми і типовий конфігурації, яка їй відповідає. За допомогою відображення детального звіту виконайте збереження списку відмінностей в окремий файл. Ці відмінності внесіть в нову конфігурацію. Далі порівняйте типові конфігурації (релізу, використовуваного вами і нової, яка буде отримана після оновлення). Це необхідно для виявлення об'єктів, які змінюються в першій конфігурації, і залишаються незмінними в нової типової. Щоб спростити і прискорити роботу, їх оновлювати не потрібно. Виконайте оновлення встановленої нетипової конфігурації за допомогою нового типового релізу. Зніміть прапорці з тих об'єктів, які оновленню не підлягають.
4
Відкрийте отриману конфігурацію, відкрийте копію встановленої її версії і виконайте правку файлу згідно зі списком змін. Внесіть зміни в новий файл, звіряючись із зразком. Таким чином, ви отримаєте оновлену нетипову конфігурацію "1С: Підприємство".