Як годувати водних черепах.

Грамотний підхід до змісту і годівлі водних черепах є запорукою їх здоровою і тривалого життя. Розробити збалансований раціон харчування для цих тварин зовсім не складно. Як же правильно годувати водну черепаху?
Інструкція
1
Годувати водних черепах рекомендується днем, після того як тварина добре прогріється під лампами-обігрівачами. Слід знати, що при температурі від 30 градусів і вище процес травлення протікає у водних черепах найбільш інтенсивно.
2
Водяні черепахи - хижаки, тому основу їх раціону повинні складати тваринні корми. Дрібних водяних черепах рекомендується годувати мотилем, трубочником і дощовими хробаками. Підійдуть також сухі акваріумні корми. Всі види черепах повинні обов'язково отримувати гаммарус в живому або сушеному вигляді. Як правило, для молодих дрібних черепах цих кормів буває достаточно.Крупние тварини потребують додаткового харчування. Основною їжею для них є яловичина, м'ясо птиці, субпродукти і риба. Куряче і яловиче м'ясо можна давати як сирим, так і відварною. Сира риба повинна даватися не частіше одного разу на тиждень. Якщо ви годуєте своїх вихованців рибою частіше, то слід потримати її в киплячій воді, як мінімум, пару мінут.Разнообразіть меню ваших вихованців можна за допомогою м'яса равликів, молюсків або кальмара. Молоді черепахи дуже люблять дафнії і коретру. Влітку рекомендується давати черепахам коників, чи не волохатих гусениць, жуків та інших комах. В зимовий період живий корм можна розводити в домашніх умовах або набувати в зоомагазині. Великі черепахи із задоволенням їдять мишей і жаб.
3
Незважаючи на те, що водні черепахи м'ясоїдні, в їх раціон необхідно включати рослинну їжу - морква, овочі і фрукти. Співвідношення м'ясних і овочевих компонентів визначається видом черепах.
4
Незалежно від виду та розміру ваших вихованців, для підтримання їх здоров'я, корма рекомендується витаминизировать. Для цього вам знадобляться масляні розчини вітамінів D і A. Просочіть гаммарус вітаміном D, капнув на нього кілька крапель, і киньте черепасі. Аналогічним чином дається вітамін А.
5
Годувати дорослих черепах рекомендується 2-3 рази на тиждень, але харчування має бути рясним. Молоді особини потребують щоденного кормленіі.Следует пам'ятати, що черепахи їдять повільно, із зупинками. Процес годування займає приблизно годину. Після закінчення цього часу нез'їдений корм необхідно прибрати з басейну або акваріума.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CwBGBMD_7ks