Як нашивати нашивки. військові нашивки на куртці.

Текстильні нашивки є не тільки відзнакою в різних організаціях, об'єднаннях і військових структурах, але й дуже популярні серед байкерів в Америці і Європі. Їх можна нашивати на одяг, головні убори, куртки або ще простіше наклеювати за допомогою праски, надаючи при цьому своєму іміджу якусь індивідуальність.
Вам знадобиться
  • - нашивка;
  • - голка і нитки;
  • - швейна машина;
  • - шпильки;
  • - крейда або мило.
Інструкція
1
Ручний спосіб. Якщо у виробі, на яке буде нашивали нашивка, є підкладка, на час пришивання відсічі підкладку або прихопіть її стежками. Зріжте зайве від нашивки, але так щоб навколо неї залишилося 5-10 мм видимої частини. Якщо відріже впритул до нашивці, вона може розпуститися.
2
Загніть краю нашивки урівень і притисніть теплою праскою. Основу на кутах можете підрізати. Нашивка повинна виглядати так, начебто вона вже нашита. Не використовуйте для цього гарячу праску. Зазвичай нашивки виготовляються з синтетичних матеріалів і при зіткненні з гарячою праскою можуть розплавитися.
3
Прикладіть нашивку до виробу, закріпіть її шпильками і приметайте білою ниткою. Після приміряйте куртку з досвідчене до неї нашивкою і переконайтеся, що нашивка пришита в потрібному місці і рівно. Пізніше просто неможливо буде вирівняти вигини або поміняти її положення.
4
Пришийте начисто: маленькими стібками обшийте нашивку по всьому краю. Після цього намочіть нашивку водою і ще раз пропрасуйте теплою праскою, щоб випарувалася вода - нашивка стане як влита.
5
Полумашінний спосіб. Ображати нашивку також як і в попередньому способі і прикладіть до місця, на яке думаєте її пришити. Милом або крейдою позначте початок і кінець накладання машинної строчки. Пристрочите частина нашивки зворотною стороною. Перегніть прістроченную частина нашивки навколо машинної строчки і далі дошейте руками. При такому способі пришивання машинний шов буде зовсім не видко.
6
Машинний спосіб. Ображати нашивку як у першому способі. Підігніть краю, але не впритул до корисної частини нашивки, а залиште 1-2 мм. Пришийте нашивку за залишені міліметри швом-зигзагом, так щоб він не закривав корисну площу нашивки. Отпарьте нашивку праскою. Для пришивання можете використовувати і звичайну подовжню сходинку, хоча така строчка й запобігти розтріпування країв нашивки, на відміну від шва-зигзага.