Як лікувати опущення шлунка.

Опущення шлунка або гастроптоз може бути вродженим і набутим в результаті опущення діафрагми, різкого схуднення або після пологів. Хвороба негативно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і може викликати різкі болі. Тому гастроптоз необхідно лікувати, бажано в комплексному підході до проблеми.
Інструкція
1
Зверніться до гастроентеролога, він призначить для вас необхідні ліки і проконтролює лікування за допомогою УЗД. Операція по усуненню опущення шлунка неефективна, її рекомендують в особливо рідкісних випадках. Адже гастроптоз може проявитися знову, якщо не займатися проблемою комплексно.
2
Перш за все, почніть більше рухатися і уникайте важкої роботи, підйому тяжкості, перевтоми. Перестаньте нервувати, займіться йогою, підберіть для себе курс самовнушений, захищають від стресів. Корисні для шлунка спеціальні дихальні вправи. Виконуйте їх треба перед сном, лежачи в ліжку. Зробіть глибокий вдих, потім видихніть повітря наскільки максимально, як це тільки можливо. Повторюйте вправу 8-10 разів, також воно зміцнить черевні м'язи і допоможе зробити вашу талію стрункішою.
3
Харчування - те, чому особливо варто приділити свою увагу. Їжте частіше, але потроху, 5-6 разів на день. Включіть у свій раціон продукти, які підвищують тонус м'язів. Наприклад, їжте каші (особливо вівсяну і гречану), відварну капусту, чорний хліб, овочі, фрукти, кефір, свіжовичавлені соки. Після їжі полежте близько півгодини, щоб зменшити натяг зв'язок, які підтримують шлунок.
4
Два-три рази на тиждень займайтеся лікувальною фізкультурою. Робіть вправу «Велосипед», тобто піднімете обидві ноги, трохи зігніть їх в колінах і виконайте обертальні рухи, що нагадують їзду на велосипеді. Ще одна вправа - ляжте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. Спочатку підніміть одну ногу на 5 секунд, опустіть її, потім підніміть другу. Повторіть вправу 10 разів. Ноги повинні залишатися прямими. Пройдіть курс голковколювання, фітотерапії, точкового масажу і незабаром ви відчуєте себе набагато краще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UCjLtTD5i6s