Як прочитати повідомлення в мейл Агенті. воостановіть архів повідомлення.

Mail Agent - це безкоштовна програма для обміну короткими повідомленнями в онлайн режимі серед користувачів поштового сервера mail.ru, що працює за принципом того ж ICQ.
Вам знадобиться
  • - програма Mail Agent.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в поштовій системі mail.ru. Для цього заповніть потрібні поля у відповідній формі реєстрації на сайті та виберіть логін для входу. Це необхідна операція для реєстрації в mail-агенті, оскільки користувачам інших поштових серверів дана послуга не надається. Якщо у вас і раніше був поштовий ящик, ви можете використовувати його для входу в систему.
2
Скачайте mail agent, встановіть програму на ваш комп'ютер і введіть дані для входу в систему. Після цього ви можете отримувати і відправляти повідомлення, перебуваючи в режимі онлайн. Для того щоб почати приймати повідомлення, виберіть співрозмовника, дізнайтеся контакти ваших друзів і додайте їх у спеціальний список програми. Після цього при отриманні повідомлень ви будете повідомлені про це за допомогою звукової схеми програми, а також контакт, який відправив вам повідомлення, буде виділений у списку серед інших.
3
Для того щоб прочитати отримане повідомлення, клацніть двічі по контакту лівою кнопкою миші. При цьому у вас з'явиться нове вікно листування. Якщо вам потрібно буде переглянути всі повідомлення листування з даним користувачем, клацніть по контакту правою кнопкою миші і виберіть «Архів повідомлень». Ця функція доступна за замовчуванням, однак її можна деактивувати, якщо ви не хочете зберігати історію повідомлень на вашому комп'ютері.
4
Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові повідомлення в системі mail agent в той час, коли ви займаєтеся іншими справами і у вашому комп'ютері відкриті інші програми, налаштуйте повідомлення про отримання повідомлення в області програм, що працюють у фоновому режимі в правому нижньому кутку на панелі завдань. У налаштуваннях сповіщень програми поставте галочку напроти пункту «Повідомляти про нові повідомлення». Застосуйте і збережіть зміни.
Корисна порада
Якщо ви не є єдиним користувачем комп'ютера, відключайте функцію зберігання історії повідомлень.