Як очистити замшу від солі.

  •  Прийміть профілактичні заходи по захисту замшевих виробів. Придбайте спеціальний склад, призначений для просочення замші. Нанесіть засіб на чоботи заздалегідь. Проведіть обробку взуття три рази, кожен раз чекаючи повного вбирання і висихання складу. Таке просочення захистить замшеві вироби від проникнення води, снігу і солі.
  •  Просушіть промоклий взуття. Мокру замшеве взуття висушіть, набивши газетним папером. Відразу ж почистіть щіткою.
  •  Обробіть плями від солі. Видаліть основну масу бруду і великі кристали солі за допомогою металевої щітки з гнучкими ворсинками (щітка-сіточка). Обробіть брудні місця ластиком для замші.
  •  Распарьте висохлу взуття над паром. Закип'ятіть чайник, підставте під носик взуття таким чином, щоб вихідна пара обробляв замшу.
  •  Промийте білі соляні плями теплим мильним розчином. Використовуйте м'яку губку, яку потрібно злегка намочити і спінити звичайним туалетним милом (не користуйтеся миючі засоби з отбеливающими частинками і біодобавками). Почистіть плями мильною піною. Потім візьміть чисту губку і видаліть залишки піни.
  •  Просушіть взуття. Набейте газетним папером чоботи і залиште до повного висихання. Не ставте взуття на батарею або поблизу джерел тепла (обігрівачів, радіаторів та ін.) - Це може привести до її деформації.
  •  Розчешіть замшу. Спеціальною щіткою для замші розчешіть взуття, піднімаючи ворс.
  •  Повторіть процедуру видалення плям. Для сильно в'їдаються плям знадобиться кілька циклів очищення. Дотримуйтесь послідовність і повторюйте маніпуляції до повного зникнення пятен.Подкрасьте взуття спреєм для замші. Кольорові спреї для замші не тільки допомагають вирівняти колір вироби, а й мають водовідштовхувальні властивості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H98SGQGI5gs
В зимовий період часом дуже непросто зберегти хороший зовнішній вигляд замшевого взуття. Від реагентів, якими постійно посипаються дороги в містах, на взутті залишаються соляні розводи, які потім так не просто видалити. Що ж робити? Розповідаємо.
Інструкція
1
Якщо ви купили нову пару замшевих чобіт, які збираєтеся носити взимку, то для початку подбайте про профілактику. Вона допоможе запобігти появі тих самих сольових плям на вашого взуття. Для цього користуйтеся спеціалізованими засобами. Це можуть бути крему, які перешкоджають зусиллям Не взуття вологи, а також спеціальні просочення. Обробку пропитками проводите три рази поспіль з інтервалом, необхідним для повного висихання взуття. Краще проведіть процедуру заздалегідь, коли надягати чоботи ви точно не будете.
2
Якщо сольові плями вже з'явилися, спробуйте скористатися спеціальним спреєм-фарбою, він зможе замаскувати плями. Також спробуйте скористатися таким народним засобом. Візьміть стару зубну щітку і злегка умочіть її в столовий оцет, потім потріть їм пляма. Після цього ретельно просушіть чоботи і почистіть їх спеціальною щіточкою для замші .
3
Кажуть, що також допомагає і така чистка. Візьміть щітку і намильте її дитячим милом, далі поступово відтирати щіткою плями, мильний розчин по закінченню процедури змийте і висушіть взуття. Правда, після цього імовірний ризик, що колір взуття стане трохи світліше.
4
А ще ось такий спосіб. Розведіть нашатир в співвідношенні 1 до 5, протріть цим розчином чоботи, вологою тканиною видаліть залишки нашатирю.
5
Просушите чоботи і тепер протріть оцтом, розбавленим водою, а потім знову протріть вологою ганчіркою, у висновку пройдіться по взуття сухою ганчірочкою (щоб підняти ворсинки). Залиште чоботи до повного висихання, а потім обробіть їх гумовою щіточкою для замші . Якщо після цього залишилися слабкі розводи, то скористайтеся фарбувальної пінкою.
6
До речі, зверніть увагу, що сушити замшеве взуття потрібно за допомогою набитою всередину паперу, а ні в якому разі не поруч з батареєю або за допомогою спеціальних сушарок для взуття, інакше чоботи можуть просто встати колом і втратити колір.