Як залучити клієнтів на кредитування.

Усі кредитні організації пропонують послуги з кредитування. Деяким банкам вдається залучити набагато більше число клієнтів завдяки успішній роботі маркетингового відділу, фахівці якого розробляють пропозиції, що дозволяють з успіхом залучати величезну кількість клієнтів
Вам знадобиться
  • - відділ маркетингу;
  • - аналітичний відділ;
  • - бонусні програми співробітниками за кожного залученого клієнта;
  • - система премій, заохочень та винагород за успішну роботу відділів.
Інструкція
1
Щоб залучити клієнтів на кредитування в вашу банківську структуру, створіть відділ маркетингу. Прийміть в нього молодих, енергійних професіоналів. Заохочуйте успіхи в роботі різними преміями, заохоченнями та винагородами. За кожного залученого клієнта нараховуйте бонус в грошовому еквіваленті.
2
Використовуйте різні види маркетингу. За успішне просування і пропозицію свого ходу також нараховуйте бонусні бали. Найбільш успішні види маркетингу - це телефонний, поштовий, телевізійний, рекламний і маркетинг у вигляді одноразових акцій, приурочених до тієї чи іншої дати, наприклад до всеросійським свят, до річниць створення вашої організації.
3
Телефонний маркетинг - це коли фахівці обдзвонюють потенційних клієнтів або різні торгові точки. При цілеспрямованих дзвінках потенційним клієнтам фахівець з маркетингу повинен мати здатність, зацікавити аудиторію з першої хвилини розмови, дзвонити в зручний час, найчастіше найзручнішим часом вважається вечір буднього дня, коли всі вже вдома.
4
Маркетингові ходи у вигляді одноразових акцій найбільш успішні при роботі не тільки відділу маркетингу, а й відділу аналітиків, які будуть вирішувати, коли застосувати пропозицію у вигляді акції, проаналізувавши роботу ринку конкурентів. Також відділ аналітиків вирішує, в який період часу найбільш вигідно запустити телевізійну рекламу або рекламу на щитах міста.
5
Кілька фахівців відділу маркетингу повинні бути нерозривно пов'язані з точками торгівлі, в яких продають дорогі товари, придбані в кредит. Зазвичай в таких місцях обладнають робоче місце декількох фахівців з різних кредитних організацій. Даний фахівець повинен мати здатність вступити з клієнтом в розмову і коротко пояснити більш вигідні умови своєї кредитної організації.
6
За рекомендацією відділу аналітиків проводиться рекламна акція, коли кредит надається без відсотків. Найчастіше відсотки включаються у вартість товару за домовленістю з керівництвом магазину або невелику відсоткову ставку оплачує банку магазин. У виграші залишаються всі, так як магазин збільшує продажі на безвідсоткових кредитах, банк одержує величезну кількість клієнтів і самим сумлінним платникам робить нову пропозицію у вигляді карти з безвідсотковим періодом кредитування.
7
При злагодженій і продуктивній роботі відділу маркетингу та аналітичного відділу кредитна організація завжди працює ефективно з величезною кількістю клієнтів.