Як розробити анкету.

Діти часто роблять анкети для своїх друзів, де розпитують про захоплення або улюблених речах. Це своєрідна розвага. У дорослому житті анкети потрібні для інших цілей. Вони використовуються при оформленні документів, проведенні досліджень, при прийнятті на роботу. Існує багато різних видів анкет і способів, як їх можна зробити.
Інструкція
1
Якщо ви робите анкету для прийняття людині на роботу, намагайтеся вибирати такі питання, які дійсно допоможуть зробити вам правильний вибір на користь того чи іншого нового співробітника. Якомога чіткіше і зрозуміліше формулюйте пропозиції, щоб при заповненні не виникало проблем. Якщо є можливість, напишіть зразок заповнення анкети, на який можна буде орієнтуватися. Обов'язково залишайте достатньо місця для відповіді після запитання, щоб можна було написати його ясно, розбірливо.
2
При проведенні простого опитування дійте за тією ж схемою написання запитань, яка вказана в першому кроці. Головне - це правильно сформулювати пропозицію і не вживати такі слова і вирази, які можуть збити людину з пантелику. Спочатку задайте легкі питання, а більш складні залиште наостанок. Не робіть занадто великий опитувальник, інакше після довгого заповнення пропаде бажання й інтерес, і головною метою опитуваного буде не дати точну відповідь, а швидше все закінчити.
3
Точно вирішите при складанні питань, що хочете отримати в результаті анкетування. Правильна форма і оформлення - запорука добре написаної анкети. Якщо питання припускають конкретні відповіді «так» чи «ні» (або інший варіант точної відповіді, наприклад, вік), то можна не залишати для них багато місця. Можна попросити заповнює анкету підкреслити потрібне або поставити галочку.
4
Урізноманітніть питання, щоб відповідати на них не було нудно. Додайте такі питання, які матимуть варіанти відповідей (або можливість вписати свій варіант). Задайте питання, в яких потрібно буде вказати ступінь значимості, але точно поясніть, що означатимуть конкретні числа. Наприклад, ввести шкалу від 1 до 5, де 1 - «погано», 5 - «відмінно». Робіть таку анкету, щоб на складені запитання ви могли отримати якомога точніші відповіді.
Як зробити свою відпустку незабутнім, цікавим і бюджетним? Відповідь проста - планувати подорож самим. Вважається, що простіше і надійніше звернутися в турагентство , заплатити гроші і ні про що не думати. Однак практика показує, що куплений тур - не гарантія. Крім того, ви будете обмежені у виборі готелів, в можливості розпоряджатися своїм часом, не зможете відмовитися від туру без втрати грошей, нарешті, вам доведеться переплатити за послуги турагента. Для організації ж самостійного відпочинку вам знадобиться час, багато терпіння і дуже небагато грошей.
Інструкція
1
Виберіть країну відпочинку. Якщо у вас є заповітна мрія, слідуйте їй. Якщо ні, керуйтеся тим, на який напрямок вдасться знайти бюджетні пропозиції по квитках і проживанню.
2
Придбайте авіаквитки. У всіх авіакомпаній світу є сезонні акції та дисконтні тарифи, а також спецпропозиції на певні напрямки. Вартість квитка по акції (на одного дорослого в обидва кінці) зазвичай не перевищує 100 Євро. Для пошуків можна скористатися як сайтами авіакомпаній, так і пошукачами типу http://www.dohop.ru. Оплатити квитки, як правило, можна прямо на сайті за допомогою кредитної карти.Кроме того, можна скористатися послугами «лоукостерів» (повні списки - на сайті www.flylowcost.ru).
3
Виберіть готель. Найпопулярніший сайт бронювання -www.booking.com. Вибираючи готель, дивіться насамперед на місце розташування. Якщо ваша мета - огляд визначних пам'яток, вибирайте готель з меншою зірковістю, але ближче до центру. Для комфортного відпочинку, наприклад, в Європі цілком вистачить готелю рівня 3 *. Також можна орієнтуватися на маленькі сімейні готелі або апартаменти - вони, як правило, дешевше.
4
Оформіть медичну страховку. Це дуже просто - зайдіть в будь-яке відділення страхової компанії з оригіналом закордонного паспорта. Для отримання шенгенської візи вам необхідно купити поліс медичного страхування, дійсний протягом усього часу перебування в країнах Шенгенської угоди і має мінімальне покриття 30 000 Євро.
5
Отримайте візу. Для отримання візи, як правило, потрібно наступний пакет документів: - оригінал закордонного паспорта (термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців до передбачуваного закінчення вашої поїздки) - одна заповнена Анкета-2 фотографії- копія російського паспорта (сторінка з персональними даними) - копія першої сторінки загранпаспорта- страховий поліс; - підтвердження бронювання готелю (не завжди) - підтвердження оплати квитків (туди і назад) - підтвердження фінансової спроможності (виписка з банківського рахунку про залишок коштів на рахунку) - підтвердження вашої готовності повернутися в РФ (довідка з роботи ).
Зверніть увагу
Якщо ви подорожуєте разом з дитиною, то на кожну дитину подається окремий комплект документів. Якщо з дитиною їде один з батьків, то необхідно надати нотаріально завірену згоду другого з батьків на виїзд дитини за кордон. Крім того, у дитини має бути довідка зі школи/інституту про те, що він дійсно є учнем.