Як організувати сервісне обслуговування.

Сервісне обслуговування по ремонту побутової техніки - прибуткове заняття для хороших майстрів, робота яких правильно організована. Умілий менеджмент в поєднанні з золотими руками може давати вражаючі результати.
Вам знадобиться
  • -невелике приміщення (поділене на приміщення для прийому замовлень і робочу зону);
  • -запомінающійся телефонний номер;
  • -база постачальників запчастин;
  • - комплект універсального інструменту і тестового обладнання;
  • -неськолько змінних майстрів.
Інструкція
1
Вирішіть, чи буде ваш центр сервісного обслуговування працювати як авторизована майстерня, що здійснює ремонт техніки одного з відомих брендів, або ви будете працювати незалежно, ремонтуючи побутову техніку будь-яких марок. Перший варіант може здаватися привабливим тільки зовні - зарубіжні фірми-виробники, як правило, пропонують такі умови, які виявляються для підприємця невигідними. Тому в більшості випадків майстри воліють відкривати універсальні центри з ремонту практично будь-якої побутової техніки.
2
Продумайте, як у вашому центрі здійснюватиметься прийом замовлень - організуйте в приміщенні, де буде розташовуватися майстерня, міні-офіс з телефоном, за яким можна буде відповідати на запитання клієнтів. Бажано, щоб переговори вів не сам майстер, постійно відриваючись від роботи, а людина, від роботи вільний - до справи можна підключити, наприклад, когось із своїх родичів жіночої статі. Добре також, якщо у вашого сервісного центру буде легкий, запам'ятовується номер.
3
Виберіть схему роботи з постачальниками запчастин - від наявності потрібної запчастини часто залежатиме час виконання замовлення, та й сама можливість його виконання. Добре мати базу перевірених постачальників, яку потім по ходу справи можна буде регулярно поповнювати. Якщо ж ви не маєте в своєму розпорядженні зовсім ніякої базою, то постарайтеся ще до відкриття центру знайти можливості швидко і за прийнятну ціну отримувати самі затребувані запасні частини.
4
Оцініть свої технічні можливості - з усякою Чи роботою в змозі впоратися ви особисто (відкривають подібні центри, як правило, самі майстри), і чи є у вас все необхідне обладнання та інструмент для роботи. Якщо пристрій будь-якого виду побутової техніки (наприклад, холодильників) вам відомо не дуже добре, і ви в своїх силах не впевнені, підшукайте компаньйона, який би відмінно розбирався в роботі саме цього типу. Два-три змінюють один одного майстра і один людина, що відповідає на телефонні дзвінки - ось оптимальний колектив для сервісного центру по ремонту побутової техніки.
Корисна порада
Ніколи не розраховуйте тільки на одного постачальника запчастин, заздалегідь підшукуйте варіанти "на всякий випадок", тому що від швидкості виконання вами замовлення безпосередньо залежить ваша конкурентоспроможність.