Як відкрити авто, якщо сів акумулятор.

Бувають такі випадки, коли автолюбитель забуває вимкнути фари у машини, залишеної на ніч. Вранці забудькуватий водій розуміє, що у залишеного на сигналізації автомобіля сів акумулятор. А замки не працюють, або ключ втрачено. Що робити? Невже йти пішки? Є просте рішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • Автомобільна акумуляторна батарея, проводи з зажимами «крокодильчик».
Інструкція
1
Для того щоб відкрити автомобіль з сів акумулятором, подлезьте під машину і зніміть захист двигуна. Це необхідно, щоб звільнити доступ до генератора. Обов'язково згадайте, чи варто ваш автомобіль на ручному гальмі або передачі, інакше ви ризикуєте потрапити в складну ситуацію - машина, що не поставлена на ручне гальмо або передачу, легко котиться при поштовху.
2
Після того, як доступ до генератора відкритий, візьміть справну акумуляторну батарею. На генераторі автомобіля знайдіть плюсову клему і підключіть до неї провід акумуляторної батареї, що має знак «плюс». Провід «мінус» батареї слід підключити до автомобільного кузову, тобто до ділянки голого металу. Якщо ви все зробили правильно, то автомобільна сигналізація знову реагуватиме на сигнал брелка, тому що ви підключили її до стороннього джерела живлення.
3
Зніміть розряджений акумулятор і поставте його на зарядку. Поставте на місце захист двигуна і більше ніколи не забувайте вимикати фари або світло в машині.
Зверніть увагу
Проводячи роботи по відкриванню автомобіля з розрядженим акумулятором, дотримуйтеся обережності. Ніколи не підключайте «плюс» до «мінусової» контакту - це може привести до короткого замикання і викликати руйнування (вибух) акумулятора. Це може привести до нещасного випадку або псування вашого залізного друга.
Корисна порада
Перед тим як починати роботи, необхідно перевірити, чи справна акумуляторна батарея, яку ви плануєте зробити зовнішнім джерелом живлення. В іншому випадку всі зусилля будуть марні, і ви даремно витратите свій время.Когда проводиться під'єднання проводу до клем акумулятора, робіть це в такій послідовності: в першу чергу закріплюється провід «плюс», і лише потім провід «мінус». Коли проводиться відключення, то ситуація змінюється: відключається першим провід «мінус», а за ним плюсової провід.